Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a barátnőm nekem nem csinálja végig a másik srácnak meg végig csinálta?

Figyelt kérdés
Barátnőm előttem csak egy fiúval volt úgy, hogy leszopta, de nem voltak együtt, egy padon csinálta. Mélytorkozott is mert a srác nyomta a fejét es erőltette (el is hányta magát) Emiatt a rossz élmény miatt nekem 4 hónapot kellett várnom, hogy leszopjon. Eddig kétszer csinálta de önmagától (én nem erőltettem semmit). Azt mondja nem fogja mindig csinálni. Inkább csak verni szokta (10-15 masodpercekig veszi a szajaba) Szóval az lenne a kérdésem, hogy annak a srácnak akivel együtt se volt es nem is szerette miért csinálta végig, nekem meg miert nem aki a barátja es szeret?
2017. jan. 23. 22:23
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem csak gátlások. Idővel minden fal ledől.
2017. jan. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon fél az első szextől is. Mindig mikor erről van szó elmondom neki hogy óvatos leszek és vigyázok rá. Attól fél a legjobban hogy nem fér majd be a műszerem, mert azt meg kell hagyni hogy igen csak szűk a hüvelye.
2017. jan. 23. 23:05
 23/36 anonim ***** válasza:
Nyugi ezek tipikus női félelmek az eldő szextől. Ez olyan mint mikor a pasik paráznak hogy "Mi van ha béna leszek?" "Mi van ha túl kicsi lesz a műszerem?" Stb
2017. jan. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Nem szűk az, csak ideges, feszült vagy izgul... Ennek hatására a hüvely izmok összehúzódást produkálnak. Gondolj a saját szervezetedre, ha nagyon izgulsz megfeszülsz az egész testedben. Valahogy meg kell tanulnia bízni benned, addig semmi jóra ne számíts. Türelem...türelem..türelem.
2017. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Ő is szeretné, már a múltkor is nagyon felizgattam, és szerette volna ő is, de nagyon félt. De természetesen türelmes vagyok, mert szeretem.
2017. jan. 23. 23:14
 26/36 anonim ***** válasza:
Én úgy tapasztaltam, hogy mindig azt az érzést kell adni egy nőnek, hogy ő akarja jobban mint te. Nem számít, hogy nem így van. Egy kapcsolat mindig hatalmi harcokból és játékokból áll. Egy okos nő mindig irányít, de azt úgy teszi, hogy a férfi azt az érzetet kapja, mintha az irányítás az ő kezében lenne. Így mindenki boldog. ugyanakkor mindig legyél határozott és céltudatos. Még ha nem vagy az akkor is.. Ilyen játékokból áll egy kapcsolat. A bizalomra az egyensúlyra kell törekedni. Akkor mindent megkapsz amire vágysz... Ez vonatkozik a szexre is..
2017. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Attól is jobban félhet, hogy tudja, hogy én se csináltam még ergo tapasztalatlan vagyok?
2017. jan. 23. 23:26
 28/36 anonim ***** válasza:
Nem. Szerintem ez megnyugtatja... De mindig tedd fel magadnak a kérdést fordítva is. Téged megnyugtatna, ha egy sokkal tapasztaltabb nővel kéne szexelned? Tutira nem. Így egál az indulás.
2017. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Ez igaz, erre nem is gondoltam.
2017. jan. 23. 23:39
 30/36 anonim ***** válasza:
0%

Haha! Mennyi álszent válaszoló! Mint akik még sosem csajoztak, sosem voltak ilyen csajokkal...

Akkor elmondom, hogy egy ilyen csaj SOHA nem fog megváltozni. Csak sajnáltatja majd magát, a srác meg papucs lesz, pedig csak a dugáson jár az agya. Pont egymásnak valók. Mert amúgy semmi közük se lenne egymáshoz, ha lenne egy kis eszük. De nincs. Csak mégjobban el fogja rontani szegény lány hozzáállását. De mindent bele!

2017. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!