Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Elmondtam egy srácnak hogy mennyire stresszes vagyok és nem akarok ezért kapcsolatot mert bárhonnan is nézzük egy kapcsolat felelősségel jár és nekem ez nem hiányzik erre elkezdett rám mosolyogni mintha kb egy szexet ajánlottam volna
2017. jan. 27. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha kb igy mondtad, akkor kb azt ajánlottad, h szexelni összejárhatnátok.
2017. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefeküdtél már vele, akkor lehet, hogy megkapta, amit akart és nem is neki kell már "szenvednie" azzal, hogy elküldjön, így örült.


Ha, meg még nem történt semmi, lehet, hogy ő sem akart már semmit, és megint csak megkönnyítetted a dolgát.


Mivel, ha komolyan akart volna tőled valamit, akkor erre nem mosollyal reagált volna, szerintem.

2017. jan. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mosoly jelentheti azt hogy:

1. naivnak gondol és enyhén éretlennek, mert később tuti akarsz és most csak az érzelmeid befolyásolnak.

2. reméli lesz szex.

De a legbiztosabb válasz erre a "problémára" pedig annak a pasinak a szájából hallható...

2017. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!