Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő, mire a férjemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő, mire a férjemből végre jó szerető lesz?

Figyelt kérdés
Gyorstüzelő. Volt egy válság a házasságunkban, amire ráuntam. Szeretőm lett. Átlag 6 órás szeretkezések, hatalmas szerszám. Kibékültünk a férjemmel.. minden Happy csak a szex nem. Már sikerült 2x elélveznem vele.., most vett kamagrát.. kipróbálta a tudtom nélkül, de nem vált be szerinte. Ő is szeretné jobbá tenni, én is szeretném, ha működne a dolog. Nem vagyok nagy igényű

2017. márc. 13. 15:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Ha jobb nő leszel...majd a férjed is jobb lesz.
2017. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%

Huh meg sose irtam ilyen velemenyt/kommentet, ....ne is haragudj meg ne szemelyed ellen vedd, de olyan egy visszataszito szemelyiseged van h az mar faj.

Ahogy irsz..olyan tomor es katonas. Biztos hogy a ferjed valahogy kicsit stresszel melletted.

2017. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
45%
Amikor te is jó szeretője leszel a párodnak...szerintem is túl nyers és iszonyú önbizalommal teli a megfogalmazásod, lehet, hogy ez is baj.
2017. márc. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
használjatok játékokat. Vibrátor, dildó, miegymás, a párod alkalmazza rajtad, csináljátok együtt.
2017. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sajnos más stílusú kérdésre nem igazán kapnék elegendő és esetleg segítő válasz. Csak egy lenne a sok potencianövelős kérdés közül. Nem vagyok katonás, csak nem akartam túlmagyarázni a dolgot. Nyilván nem vagyok kiváló szerető, ugyanis az elmúlt tizensok évben csak két pasival feküdtem le.
2017. márc. 13. 15:40
 6/25 A kérdező kommentje:
Picit pontosítanék.. az első menet pár perc, eddig 2x sikerült rávennem, hogy folytassuk, a második erekciója viszont nagyon tartósnak bizonyult több, mint 30percig simán bírta. Hogy vegyem rá a második kőrre, ha az első csalódás (neki).
2017. márc. 13. 15:45
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férjednek kell jobb szeretővé válnia, hanem kettőtöknek kell összecsiszolódnia.

Ő gyorstüzelő, te meg hosszan szereted (és gondolom lassan is élvezel el). Ezen kéne dolgozni. Kommunikáció. Megbeszélni kinek, mi jó, hogyan, és alkalmazkodni.

HA férjed gyorsan lő arra is van megoldás, edzenie kell magát. Akár egyedül kézzel akár te neki, és szex közben, tanuljon meg uralkodni magán és ha érzi, hogy közel a vége, álljatok le, addig van keze, szája, foglalkozik veled, ő lehiggad, majd újra partyba dobja a rohamsisakot.

Te meg szintén foglalkozz magaddal, hogy fejlődjön az orgazmuskészséged. Kegel torna nem rossz, golyókkal kiegészítve, és még az öregkori vizelettartási gondoktól is meg fog védeni. :) Meg figyelj ara, hogy szex közben, vagy maszti közben finomabb ingerekből építsd az orgazmusodat, tanuld meg élvezni a finomabb hüvelyi ingereket is, mert működik, csak ez idő, türelem és odafigyelés kérdése. Ha nagyon nem megy akkor még mindig lehet vágycsökkentő krémeket, vagy csak gumit kapni amivel férjed tovább húzza.

Meg olvasgatni kéne a témában.

Pl.: Maurice Yaffé - A nemi öröm.

2017. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Kedved 7#! Ha azt hiszed, egy házasságot szexre kell építeni, azt hiszem igen sokszor fogsz elválni, az csak hab a tortàn.
2017. márc. 13. 16:05
 9/25 anonim ***** válasza:
13%

Aki ribi,az az is marad...

Te mit szólnál,ha a férjed ,is félred.na??

Megérdemelnéd!!

2017. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Csillagom, a ferjed nem gyorstuzelo. Az elso menet total atlagos. Te irtad h a maosdik 30 perc. Ezt te taplaltad bele....
2017. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!