Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő, mire a férjemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő, mire a férjemből végre jó szerető lesz?

Figyelt kérdés
Gyorstüzelő. Volt egy válság a házasságunkban, amire ráuntam. Szeretőm lett. Átlag 6 órás szeretkezések, hatalmas szerszám. Kibékültünk a férjemmel.. minden Happy csak a szex nem. Már sikerült 2x elélveznem vele.., most vett kamagrát.. kipróbálta a tudtom nélkül, de nem vált be szerinte. Ő is szeretné jobbá tenni, én is szeretném, ha működne a dolog. Nem vagyok nagy igényű

2017. márc. 13. 15:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Első lépésként kéne egy szeretőt találnia, ha neki még nincsen.
2017. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mivel lennénk előrébb, ha lenne szeretője? Ennyi erővel egyszerűbb lett volna elfogadnia, hogy vége a kapcsolatunknak, akkor nem kellett volna harcolnia értem, csak simán elfogadni és kész. Nem véletlen, hogy együtt vagyunk még, túl egy párterápián, rengeteg beszélgetésen. Adtunk egy utolsó esélyt egymásnak. Soha nem volt ilyen boldog a kapcsolatunk.
2017. márc. 13. 17:41
 13/25 anonim ***** válasza:

Végső esetben van gyógyszer(antidepi) is ami késlelteti az orgazmust.

F40+

2017. márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%

Hoppa,mi is az a kamagra???

Bocsi,tul tudatlan vagyok.

A ferjedbol inkabb ne legyen szereto...csak neked egy minden agybeli igenyt kielegito ferjed...

Szeretod neked volt.

O mit szolt hozza?Megbocsatotta?Nem frusztralja a dolog,hogy annak nagy volt,es sokaig birta.?A ferfiak nehezen turik az osszehasonlitast...

2017. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is mondhatom, hogy gyorstüzelő. Bár több pasival is volt dolgom és mindegyik hamar elment, pedig azt mondták, hogy mással sokkal tovább bírják.

Tény, hogy nagyon fontos számomra a szex, nagyon szeretem csinálni, élvezem és teljesen odateszem magam. Talán ez is sokat befolyásol.

Nálunk úgy van, hogy én orálisan kielégítem, utána ő engem, az pont elég idő nála a következő menetre és akkor már tovább bírja. Illetve engem nem igazán zavar az sem, hogy rövid idő alatt elmegy, ugyanis nagyon hamar ráhangolódok a szexre és gyakorlatilag a csiklóm izgatásával 1 perc után elmegyek, szóval...:) Ha tovább bírja, akkor garantáltan többször lesz orgazmusom egy együttlét alatt.

Itt nem csak a férjeddel van gond, hanem összességében kettőtökkel. Te sem állsz hozzá jól a dolgokhoz, de még csak nem is segítesz a dolgokon.

Neki meg nyilván különböző technikákat kéne gyakorolnia, hogy tovább bírja. De mint mondtam, tapasztalatból tudom, hogy valahol ez sem gond.:)

2017. márc. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!
2017. márc. 13. 19:07
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem vagy nagyigényű de azért félrekúrtál. Gratulálok egy igazi szajha vagy.
2017. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Ha minden magyar szajha ilyen lenne, a strigók éhenhalnának. Tudom, mit miért tettem. Az ember nem habókból tesz kockára egy 16 és fél éves kapcsolatot. Nyilván megbántam, de azt kell mondanom, hogy ez hozta meg a pozitív változást a kapcsolatunkba. Nem tenném meg újra. Érdekes módon, mióta rájött a férjem, hogy nem kötelező hogy vele éljek, azóta megváltozott. Újra dolgozik, végre nem a ,,szajha,, tartja el, nem tajt részeg mindennap, sőt teljesen letette az italt. Megtanulta a ,,köszönöm,, ,,kérem,, és a ,, bocsánat,, szavakat. Nem szakad le az ujja, ha esetleg elmosogat, vagy Ő főzi le a kv-t. Persze lehet fröcsögni, mert hú de gonosz vagyok, mert olyan ember mellett akartam élni, aki embernek néz. Mindenesetre aki ismer tudja miért tettem, sőt eddig sem bírták volna. Most kaptunk/adunk még egy esélyt nekünk. Mert ennyi rossz után talán ez belefér..
2017. márc. 14. 07:22
 19/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsétlen férjed teper érted, mert megcsaltad.Mindegy miért.Le lehetett volna zárni először, és utána keresni méretes farkú 6 órás szeretőt....
2017. márc. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Kedved 7#! Ha azt hiszed, egy házasságot szexre kell építeni, azt hiszem igen sokszor fogsz elválni, az csak hab a tortàn."


Kedves kérdező. Ha fogalmad sincs mi egy jó párkapcsolat alapja akkor nem én fogok sokszor elválni. Nem a szex az egyetlen ami meghatároz egy párkapcsolatot de fontos része, a harmonikus kiegyensúlyozott kapcsolathoz a jó szex is, ahogy az is, hogy legyen közös érdeklődés, közös programok, legyen őszinteség bizalom, tudjanak beszélni és megbeszélni dolgokat egymással.

Viszont arról se feledkezzünk meg, hogy eddig te kúrtál félre és nem én. Ami a te esetedben nem feltételezi a jó párkapcsolatot. Így ez elég erősen bagoly mondja verébnek esete.

2017. márc. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!