Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő, mire a férjemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő, mire a férjemből végre jó szerető lesz?

Figyelt kérdés
Gyorstüzelő. Volt egy válság a házasságunkban, amire ráuntam. Szeretőm lett. Átlag 6 órás szeretkezések, hatalmas szerszám. Kibékültünk a férjemmel.. minden Happy csak a szex nem. Már sikerült 2x elélveznem vele.., most vett kamagrát.. kipróbálta a tudtom nélkül, de nem vált be szerinte. Ő is szeretné jobbá tenni, én is szeretném, ha működne a dolog. Nem vagyok nagy igényű

2017. márc. 13. 15:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nem állítottam, hogy jó volt a házasságom.
2017. márc. 14. 12:07
 22/25 anonim ***** válasza:
Hát pont ezt írjuk többen, és azt, hogy nem a legjobb módon kezelted le. Ezen nem kiakadni kell, hanem levonni a konzekvenciákat.
2017. márc. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Mivel lennénk előrébb, ha lenne szeretője?"


Olvasd el figyelmesen, hogy mit kérdeztél. :-)

2017. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Értem, persze a ,,szeretőmet,, nem annak szántam. Amint komolyra fordult a dolog azonnal közöltem a férjemmel, hogy ez a helyzet és el akarok válni, de ő másképp gondolta.. persze ez már egy másik történet.
2017. márc. 14. 12:46
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Ez a kérdés (is) olyan volt, hogy érdemesebb kivárni a válasszal, mintsem azonnal reagálni. Ha rögtön az elsők közt írtam volna, lehordalak a sárga földig. Mostanra kialakult az igazi kép, ami merőben mást mutat, mint amit eleinte érez az ember.

Tehát a legnagyobb jóindulattal mondom, válj el. A kettőtök szexuális habitusát össze lehet ugyan hangolni, de ehhez mesterséges beavatkozás szükséges. A férjedet lassítani, téged gyorsítani kell ahhoz, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Ez egy örök szálka lesz bennetek, mindig érezni fogjátok, hogy a fene egye meg, nem ő az igazi. Tudom, hogy most nagyon nehéz ezt elfogadni, amikor végre nőnek érezheted magad mellette. Szeretni és szeretve enni olyan, mintha két oldalról sütne az emberre a nap. De hidd el, ez a varázs is elmúlik egyszer. Tudod, az ember olyan, mint a mája. A máj egyszerre csak egy méreg ellen tud hatásosan fellépni. Az ember is egyszerre csak egy, a legégetőbb problémával tud szembenézni, s hathatósan megoldani azt. Amint megszokottá válik számodra a szeretettség érzése, újra előtérbe lopakodik a szexuális életetek kérdése. Hiányozni fog egy olyan férfi, akivel nem kell előkészülni, csak simán mögéd óvakodik tésztagyúrás közben, földob a konyhapultra, és megdönget, hogy az ég is leszakad belé. Akivel minden természetes és magától értetődő. Akivel 40 fölött a szex nem külön program lesz, hanem az életnek olyan szerves velejárója, mint dohányos mesternek a szája sarkába lökött staub. Akivel elég egy cinkos pillantás, és árnyékba húzódtok egy gyors numerára.

Szép és becsülendő dolog megküzdeni valakiért. Csak nem mindegy, kiért teszi oda magát az ember.

2017. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!