Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás engedéllyel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás engedéllyel?

Figyelt kérdés

26 éve vagyok férjnél.10 éve hallgattam férjemtől őt izgatná ha szexelnék mással. Éveken keresztül nem volt a válaszom, míg fél éve igent mondtam . Legyen! Megtettem. Most meg ő haragszik.?? Jogosan szerintetek ??

45 éves Nő.



2017. márc. 31. 14:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg nem kötötte bozonyos feltételekhez azt hogy mással szexelj?

Például hogy ő is jelen legyen, vagy ilyenek?!

2017. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem jogos!

Más dolog elképzelni és más ha meg is történik! Ő így járt!

2017. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Engem is az első válaszoló kérdése érdekelne. Lehet nem úgy gondolta, hogy a háta mögött tedd meg, stb. Kicsit részletezd.
2017. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem..Ott lenni nem akart.

És mindent megbeszéltünk.

Volt rá 10 évünk..

2017. márc. 31. 14:46
 5/22 anonim ***** válasza:
71%

Akkor mentálisan labilis ember. És éretlen, viszont ha eddig nem nőtt be a feje lágya, akkor sosem fog.


Sajnálom hogy így jártál, és egy ilyen kreténnel élted le több mint fél életed :(



Remlélem a gyerek(ek) nem rá hasonlítanak...

2017. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Az 5-ös válaszoló szerintem ilyen messzemenő következtetéseket ne vonj már le. Remélhetőleg egy megoldható helyzetről lesz szó. Lehet mégis rosszat tett az önérzetének. Ha szereted, akkor egy olyan kompromisszum is lehet, hogy te is megengedsz neki egy kilengést.


Lehet hülyén hangzik, de benne elrendezhetné a dolgokat. Aztán szerintem letudtátok ezt a dolgot mindkét részről és lapozzatok.

2017. márc. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én sem érzem magam hibásnak !!

Tudott előre minden részletet.

mikor,hol,kivel.

És előtte beszéltünk telón. Tuti megtegyem-e ?

2017. márc. 31. 14:55
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Ezen részeletek tudatában, én biztos hozzávágnám hogy "te akartad, te rőltetted 10 évig, percekkel előtte is felhívtalak, boztos meggondoltad-e, most meg te duzzogsz?!"



Az a minimum hogy porig alázom... Semmiképp sem hagynám meg neki azt az érzést hogy én hibáztam, amikor minden miatta történt.

2017. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos legtöbbször ugy mukodik.

Nekem is volt olyan szeretőm akit a barátja szabályosan basztatta, hogy dugjon massal mert izgatná. Aztan amikor a csaj végre elszánta magat akkor jött a hiszti. Vagy közvetlenül elotte, vagy utána. Sztem az van, hogy szexuálisan izgatja, de érzelmileg kikesziti. Ez a legtöbb cuckold fantáziákat kergető férfinél igy van. Próbáld azért megérteni őt. Persze ő akarta, de most mégis fáj neki. Racionális? Nem. De a szex, a szerelem, a féltékenység nem racionális alapon mukodik.

2017. márc. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Igen hozzá vágom én is ,de mégis rosszul esik..

Mondtam neki tegye meg ő is, hátha akkor könnyebb lesz neki, de mondta nem akarja ..

Viszont megbeszélni sem akarja ,és azóta fél éve lassan semmi szex ..

2017. márc. 31. 15:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!