Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki azt mondják, hogy X idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondják, hogy X idő után szexeltek először egy kapcsolatban azok hogyan értik?

Figyelt kérdés
Nem kislány vagyok, de ezt sose értettem, pl. "2 hát után szexeltünk" vagy "1 év után". Az utóbbi tinik. Nálam mindig is a randik száma és főleg a minősége számított, volt első randis, második is. A jelenlegi harmadik randis, de a második randira 3 hónapot kellett várni mert olyan volt az időzítés. Szóval én nem értem, hogy milyen időzónában számolják ezt. Azt nem hiszem, hogy ha valaki elkezd találkozgatni egy személlyel akkor minden nap tud és akkor úgy van. Ti hogy látjátok?
2017. márc. 27. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10: Én is számokkal szoktam kifejezni magam ezen a téren is.


"Idén 4 nővel voltam"

"10 percig nyaltam"

"15 centis a farkam"

"2 éve vagyunk együtt"

"A harmadik randin szexeltünk, 10 nap után"


Stb-stb. De én az élet más területein is ilyen vagyok, mert ezzel kapcsolatos a foglalkozásom is és ilyen a beállítottságom, ez érdekel. De ez nem azt jelenti hogy Aspergeres vagyok, vagy pszichopata lennék, vagy ne lennénk érzéseim. Egyszerűen csak ha beszélek bármiről, akkor szeretek specifikus és konkrét lenni, ha számok is vannak, akkor pedig számokkal is kifejezni a dolgot.

2017. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

11:

Nem önmagában a számokhoz vonzódás miatt mkndom, hanem a belső szabályaihoz való görcsös ragaszkodás es mások módszerei, iránti értetlenség miatt. Ja es mindez egy teljesn irreleváns kérdésben. Ez a kérdés es utána az értetlenkedés egy asperger-szindróma látlelet (bár nőknél ez ugy tudom ritkább). Bocs kérdező, jo szándékkal mondom ezt.

2017. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12: De tényleg nagyon eltérők a dolgok.

Én pl. azt hívom randi randinak (és nem csak franciűául egy találkozónak:)), amikor már kiválasztottuk egymást, hogy egy pár vagyunk, és ezért találkozunk kettesben, mint egy pár. amikor már párként tekintünk egymásra. Ha ez internete is eldől már, akkor interneten is. Ez a kapcsolat kezdete.

Az, hogy valakivel barátként találkozgatunk kettesben, vagy interneten még úgy levelezgetünk,hogy ez még csak óvatos párkereső puhatolózás, de még nem gondolunk smemit a másikról, illetve hogy közösségőlismerjük egymást, az nem tartozik bele a párkapcsolatba.


De másmeg másképp értelmezi ezt.

2017. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen betegségem, nem stimmelnek a tünetek.
2017. márc. 28. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!