Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki azt mondják, hogy X idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt mondják, hogy X idő után szexeltek először egy kapcsolatban azok hogyan értik?

Figyelt kérdés
Nem kislány vagyok, de ezt sose értettem, pl. "2 hát után szexeltünk" vagy "1 év után". Az utóbbi tinik. Nálam mindig is a randik száma és főleg a minősége számított, volt első randis, második is. A jelenlegi harmadik randis, de a második randira 3 hónapot kellett várni mert olyan volt az időzítés. Szóval én nem értem, hogy milyen időzónában számolják ezt. Azt nem hiszem, hogy ha valaki elkezd találkozgatni egy személlyel akkor minden nap tud és akkor úgy van. Ti hogy látjátok?
2017. márc. 27. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az összeismerkedéstől az első szexig eltelt időintervallumot értik alatta. Koncepcióm szerint azért napban mérik az eltelt időt, mert rendelkeznek szélessávú internettel és felhasználói szinten tudják kezelni a különböző csetprogramokat, aminek következtében naponta tudnak beszélni. A személyesség érzésének pótlására a webkamera nevű modern időkből származó eszközt használják. Ugyanezen metódus segítségével találkozókat is tudnak szervezni, ha ráérnek. Tehát összefoglalva abból kell kiindulni teóriám szerint, hogy ezek az emberek tudatában vannak a napi szintű kapcsolattartásra kínálkozó lehetőségeiknek, emiatt nem feltétlenül a randevúk jelentik számukra az egyetlen kapcsolatmélyítésre alkalmas interakciót.
2017. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem, de pl. mi szándékosan nem írogattunk, Skypeoltunk stb. Jobb személyesen, látni, érezni a másik reakcióját. Írásban vagy videóhívásban (van okosteló is csak szólok) az más főlege gy ismerkedésnél. Több 1000 k volt köztünk. De ez csak egy példa.
2017. márc. 28. 00:22
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Állítom h 1-esnek igaza van.
2017. márc. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezt ti tapasztaltátok is? Mert ugyanaz a második randi ha másik kontinensen vagytok és virtuálisan zajlik mint személyesen? Persze hogyne. Ugyanazt váltotta ki belőled? Hozzád ér és azonnal azt kívánod hogy szanaszét... Komoly válaszra itt nem talolk.
2017. márc. 28. 01:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttek, hogy ők már egy pár, akár megállapodás, kimondás alapján, akár az első csók alapján, és az első aktus ehhez képest X idő után volt.
2017. márc. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ez annyira változó!!! nem értem miért ragadsz fel egy ilyen után. annyira függ, hogy mennyi "quality" időt töltöttek együtt, hányszor találkoztak, milyen passzban voltak amikor találkoztak, hány évesek voltak, mennyi tapasztalatuk volt, mennyire voltak kiéhezve, mennyire voltak egymásra hangolva.

Naná, hogy ha ritkán randiztok akkor nem fekszetek egyből össze.

2017. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy azért fekszünk össze azonnal mert ritkán randizunk, de akkor legalább szexeljünk is már, nem?
2017. márc. 28. 11:23
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
A kérdésed jogos, de hidd el minfen kapcsolat-és személyfüggő...nincs szabály, hogy hányadik randin, stb...
2017. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nálam egyszerű a szabály. Minden ilyen alkalmat az ELSŐ RANDITÓL kezdve számítok és utána randiban és/vagy időben mérem a dolgokat. Randi az első alkalom, amikor előre tudatosan készülve, kettesben sok-sok órát töltötök együtt, szinte egészében csak beszélgetve, ismerkedve. Kész, ennyi. Esetleg hozzá lehet tenni, hogy hányadik randi. Például:


"Négy hónapot voltunk együtt az első találkozástól kezdve mire szexig jutottunk, mert ő még szűz volt"

"12 nap után, a 4. randin szexeltünk és amúgy már az első randin csókolóztunk"

"Az első randi után találkoztunk újra három nappal és a végén már egyből hozzám mentünk, lefeküdtünk"

"Olyan másfél hónap és vagy tíz randi volt, mire először szexeltünk"


Stb-stb, a példák érthetőek.

2017. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező!

Sztem csináltass egy asperger szindróma tesztet.

2017. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!