Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik 2-3 éves kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 2-3 éves kapcsolatban vannak: még mindig annyit szexeltek, mint az elején?

Figyelt kérdés

Mi csak hétvégén tudunk együtt lenni, így a kapcsolat elején volt, hogy négyszer is szexeltünk...

De mostanában már nem ég annyira a vágy, szóval valamikor csak 1x szexelünk, max 2x 1 hétvége alatt.

Egyébként jól megvagyunk... Ez természetes az idő múlásával?


2010. máj. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
szeirintem azt ti érzitek,hogy mennyi szexre van szükségetek.nálunk van,hogyha a párom nagyon fáradt,mert sokat dolgozott,akkor csak sétálgatunk valahol,vagy filmet nézünk összebújva,de egyébként sokszor vagyunk együtt.kb.mint az elején.
2010. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ugy tapasztaltam az eddigi kapcsolataim során, hogy ha korábban nem is, de két év után elmúlik az a bazinagy "szexeljünkfolyton" érzés, és beáll egy normális nyugodtabb ritmusra a nemi élet.

Ha ez mind a kettőtöknek optimális mennyiséget jelent, akkor szerintem nincs baj, viszont ha valamelyikőtöknek problémát okoz a túlsok vagy túlkevés, azt meg lehet szépen beszélni.

2010. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy nem.
2010. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elégnek érzitek mindketten, akkor nincs gond. Ne a mennyiségre, hanem a minőségre figyelj! Mi sokszor amikor összebújunk, az is elég ha összegubancolódunk és a másik nyakába szuszogunk, ezt hívjuk mini szexnek. Nálunk is csökkent a mennyiség, ettől még szép és jó. Szóval no para! :)
2010. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi is lassan 3 évesek leszünk, és két hetente találkozunk átlagban. Sajnos nálunk is 1 találkozás 1, max 2 szex. Hát engem ez zavar :S Mostanában igaz sok volt a program, de este azért lehetett volna. Mellesleg ha mindig én kezdeményezek, az már 2 év után elég unalmassá válik :S Talán ez is az oka, hogy már csak 1-2 van egy hétvége alatt.
2010. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 éve vagyunk együtt és kb 2 éve együtt lakunk.az elején folyton sexeltünk de az idő elteltével egyre kevesebbet.ma már ott tartunk hogy heti 2 alkalom kb...nagyobb "csatákat" ritkábban vívunk.
2010. máj. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, hogy írtatok! :)

Akkor ezek szerint ez valahol egy természetes folyamat... Csak néha olyan furának tartom, hogy az elején nagyon szexmániás barátomnak csillapodott az igénye. De végülis nem gond, mert nekem sem hiányzik az a sok szex.

2010. máj. 8. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!