Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan egy kapcsolatban, hogy a szex után lettetek szerelmesek? Vagy csak azután szexeltek, hogy szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
És ha az utóbbi, akkor mennyi idő után történt meg?
2012. máj. 12. 22:39
 1/2 Gyöke válasza:

1 kérdésre: Amikor én szerelmes lettem elöbb sexeltünk minthogy bekövetkezett volna a szerelem!

Az utóbbi kérdésekre mindenki más választ tudna adni! A szerelembeeséshez idő kell! Kinek több kinek kevesebb, de általában 1 2 hónap alatt igazán szerelmes lehetsz, ha tényleg érdekel a lány és úgymond egy rugón van az agyatok!

2012. máj. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem is tudom. Azok a dolgok, amikben tényleg előbb voltak érzelmek stb. mind véget értek azelőtt, hogy szexeltünk volna. Viszont volt olyan, hogy ismerkedtünk és még mielőtt komolyabb érzelmeink lettek volna szexeltünk és utána évekig együtt voltunk.

Szóval én nem gondolom, hogy csak az a jó kapcsolat, ahol hónapokig húzzuk a dolgokat.

2012. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!