Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit csináljak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak a vibrátorommal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy nem jót választottam,nagy meg vastag,nem tudok vele elélvezni. Gondoltam arra ,hogy kidobom,de ahhoz drága volt.

Szerintetek mit csináljak vele? Alig használtam. Gondoltam arra is ,hogy eladom,de nem tudom hol. Mit csináljak vele?


2017. márc. 15. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Hát ne haragudj használt vibrátort senki nem venne.. Esetleg ha van csere lehetőség akkor cseréld. Egyébként vibrátorból mindig a kisebb darabbot kell választania nem pedig a hű vastag meg nagyot

Butaság

2017. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó,tudom. De alig használtam,mi baja lenne? Mindig lemostam utána alaposan!
2017. márc. 15. 12:02
 3/12 RRR ***** válasza:
100%
Ha használt bugyi,óvszer is van eladásra hirdetve,akkor azt is simán rakd fel a jó fogásra pl
2017. márc. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valamelyik ismerősödnek megpróbálhatod elpasszolni, ha az nem jön össze egy próbát megér neten is, bár nem hiszem, hogy ott összejönne.
2017. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1;Írj ki itt kérdést, hogy venne e valaki használt vibrit? 😊

2; legközeleb ne neten rendelj ha van rá lehetőséged

2017. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem rakom ki mert tprlik
2017. márc. 15. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyire nagy es mennyire vastag?
2017. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fotód mérettel van róla?
2017. márc. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tartsd meg és vegyél egy normál méretűt (alap szabály, hol első vibrátorod csikló vibrátor legyen, a második pedig egy átlagos méretű)

Ha ezek megvannak, megszokod őket, fogod tudni élvezni őket és néha többre vágysz, akkor előveszed.

2017. márc. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akit érdekel ,írjon privit
2017. márc. 15. 12:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!