Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eropolis tapasztalatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eropolis tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Mikor regisztráltatok? Jött össze valami? Érdemes regisztrálni hetero pasiként? Kort és nemet is írjatok.
2017. márc. 11. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon sokk a kamus,kevés az igazi nö
2017. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én több emberrel is megismerkedtem ott. Van akivel hónapok óta összejárok, barátok lettünk. Van akivel randi is volt,de időhiány miatt nem lett több.

N

2017. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán jött be :S vagyis nem tetszett maga az oldal. De látod van akinek sikeres volt :) próbáld ki!

N

2017. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nemrég regisztráltam rá, kár hogy ingyenesen csak napi 2 üzit lehet küldeni. Meglátjuk, bár nem sok bizalmam van benne. Pedig tényleg kölcsönös örömszerzés lenne a cél nem csak ürítés. 37F
2017. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Enoid válasza:
Egy nagy kalap szar az az oldal! Amiota van szinte folyamatosan fent vagyok. A rendszere egy okádék. Most párom keres szoliba lányt de ahogy valahogy kiszimatolják., hogy van párja mindegy hogy nem párban keres hanem szoliban egyből tiltogatnak. Közben szoloként lévő nők 3ast akarnak a pasijukkal. Nem tud szoloban szolo nővel ismerkedni! Nem is értem nem e személyiségi jogokba ütközik a korlátozásuk! Had döntse már el, hogy ha egyedül keres egyedüli nőt akkor akarja e, hogy párként regisztráljin! A másik. Miért láthat az aki nem kompetens? Ha bi lezbi csajokat keres miért irhat rá férfi vagy pár? Egy bohoc oldal és csak lehuzás.
2019. jan. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Overtake válasza:
100%
A legszarabb oldal amivel csak életemben találkoztam. Szexpartnerkereső! 🤣 Hagyjuk már.Köze sincs hozzá. A lényeg,ha be is tévedsz erre az oldalra,bár fölösleges időpocsékolás,semmi képp sem fizess elő még a legalapabb 30 napos előfizura sem.Nem hogy 1000 ftot,még 1 Ft ot sem ér az egész. A fent lévő emberek,szemszögemből nők,50%a kamu,a maradék 50% úgy kezdi a bemutatkozását: Idézem!: " Nem keresek senkit" 🤣 Kipróbáltam,és a véleményem,hogy az EROPOLIS=0
2022. okt. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!