Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt dominánsfėrfia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt dominánsfėrfiak? Bdsm

Figyelt kérdés
2017. febr. 17. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen?
2017. febr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kerdes?
2017. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Szubmisszív tulajdonságokkal rendelkező hølgy vagyok. És szeretnėm bevonni ebbe a világba a partnerem de attól tartok nem túl nyitott az efajta dolgokra. Mit tanácsolnátok? Hogy nyissak felė? Már elmondtam neki finoman h mire is vágyom de sztem fėl vagy nem tudom. Mondtam neki h ezzel nem okoz fâjdalmat hiszen ez izgat. De ehhez teljeskörű bizalom ės diszkrėció szüksėges! Segítsetek!

2017. febr. 17. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem olyan típus, őt sehogy. Ha vonakodik attól hogy neked bármilyen formában esetleg fájdalmat okozzon, akkor is ha konkrétan elélvezel tőle, vagy sehogy, vagy csak kényszerből fogja megtenni. Ez nem fog neki élvezetet okozni, ergo neked sem, mert nem fogja jól csinálni.

Ez az én véleményem, természetesen lehet hogy tévedek! :)

2017. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akiket ez egyáltalán nem vonz. Ez ugyanolyan, mint ha valaki xy kaját nem szereti, akkor nem fogja megenni, hiába nem lesz másnak attól rosszabb... Az igazság az, hogy dominánsnak is születni kell, ez nem olyan, hogy jajj megtanulom és kész. Azt se tudod megtanulni, hogy jó érzéked legyen a matekhoz, vagy a nyelvekhez...
2017. febr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van! Köszönöm a vàlaszokat! ☺
2017. febr. 22. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!