Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk, akik tapasztalt lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, akik tapasztalt lánnyal vesztettétek el a szüzességeteket, hogy ment az első szex?

Figyelt kérdés

Milyen hamar mentetek el?

Hogy jött össze az első, alkalmi, vagy párkapcsolat?

Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Hányadik srác voltatok neki, akivel lefeküdt?


2017. febr. 1. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En eloszor tobb mint egy oraug birtam, a nőnek nem tunt fe hgy nekem elso :D 19 korul lehettem.

24 F

2017. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10-15 perc

Párkapcsolat

18, ő 20

Passz, állítása szerint nemsokadik

2017. febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy rendes szex volt, nem tudta, hogy szűz vagyok és nem is jött rá. Akkor alkalminak indult, később párkapcsolat lett belőle. Neki tudtommal minimum tíz, de inkább több partnere volt előtte. Én 21 voltam, ő 28.
2017. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy elhiszitek, de én kifogtam egy igazi, 5 csillagos milfet. A szomszéd hölgy volt, elvált. Meddőként nem eshetett teherbe, így egyáltalán nem izgultam. Én akkor 17 voltam, ő 36. Nagyon szereti a fiatal fiúkat. Valami eszméletlen volt az ágyban. Első szex során legalább 20 percig elhúzta az órált. Többször majdnem elélveztem, de ő mintha ezt megérezte volna, technikát váltott. Nagyon odaadó hölgy minden téren, teljesítette minden szexuális vágyamat, s komoly tapasztalatokat szereztem vele. Egyetemi évek alatt is folytattuk a dolgokat, marhára jól jött a nehéz tanulás közben, ha néha kielégültem. Sajnos, a sok helybéli kegyetlenmód ki pletykálta, s elhordta minden lotyónak, pedig akkor csak velem kavart. Amióta szingli vagyok, egyszer találkoztam vele, azt mondta, szívesen lefeküdne velem újra, meg hogy még vonzóbb, s férfiasabb vagyok. Lehet újra elkezdjük. Egyébként 3 évig volt szexkapcsolat, most 25 vagyok, ő már 44 lesz, de még mindig megtud őríteni.
2017. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legelsőre 2-3 perc alatt elmentem. Ugyanazon éjjelen 2. vagy 3. menetnél már 20-30 percig bírtam. :D Azóta meg gyakorlatilag addig bírom, ameddig akarom. Párkapcsolat volt, nem alkalmi. 5 évvel vlt idősebb a lány. 5. srác voltam neki, már amennyit bevallott :D
2017. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a mostani pasimmal 3 eve vagyunk egyut en vettem el a pasim szuzeseget. En voltam akkor 17. Ő meg 19. Nekem akkora ő volt a 4.pasi akivel lefekudtem. Ő azt hazudta hogy nem szuz. Nem is vetem eszre hisz tudta hogy kell berakni stb. Kb 2perc es el ment. Kesob valota be hogy szuz volt.. Azota egyut vagyunk. Most egyut is lakunk mar. Pasim 23 éves. Én 20L
2017. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!