Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az olyan srácok akikről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan srácok akikről mindenki azt beszélni hogy ilyen "fuck boyok" tehát minenkit akinek punci van lába kötött meg akarnak dugni tényleg nem képesek egy normális kapcsolatra? 18l

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akarnak, vagy tényleg dugnak is?
2017. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tényleg dugnak is
2017. febr. 16. 21:49
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Akiknek meg nincs szerencséjük a nőknél azoknak sincs képessége rendes kapcsolatra mert egyet se tudnak felszedni
2017. febr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Között* bocsi
2017. febr. 16. 21:50
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem!

Viszont ezek egy ido utan ugyis kiegnek,es akkor mar keso,mert azok a nok akik megertek volna reg foglaltak lesznek esetleg csaladosak.

Igaz,hogy bugyinedvesitoek meg a libidonkra hatassal vannak es marha izgatoak,de kimennek a divatbol mert a noknek a csaladalapitas es a normalis kapcsolat az elsodleges celuk.

Nem csak ok vannak ezzel igy,hogy addig erdekli a no mig megkapta utana mar nem is kell.

Mi is! Legalabbis nalam volt ilyen.

2017. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem képesek, és 30 éves korukig nem is akarnak. Akinek ez az élete, és meg is kapja, az miért állapodjon meg? Én nem ilyen vagyok, de sok haverom aki ilyen, sose volt normális kapcsolatuk. Ha volt, akkor addig amíg nem tudta meg a lány, hogy össze-vissza van csalva. Helyette a mai napig azon röhögök szombat reggel, hogy az a csaj, aki haveromnak szombat reggel ismerőse facebookon, na az meg volt neki tegnap este. 23/F
2017. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindenkit megdugtak ezután is meg fognak.
2017. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Tehát leírtad a férfiak 99%-át: "mindenkit akinek punci van lába kötött meg akarnak dugni" ... Ez a férfi definíciója :-D
2017. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm pont ilyen helyzetben van, nem hivatalosan összejött egy ilyen sráccal.

A srác pont olyan mint amilyennek leírtad te is, ha minden igaz maximum hetente új nővel kavart.

Most meg mintha lenyugodott volna, én az ismerősömet féltem, mert ő komolyabban gondolja mint a srác, plusz a srác továbbra is kacérkodik lányokkal, ami nem esik jól az ismerősömnek. Nem mondja ki de látom rajta.

Ő reméli, hogy megváltozik és lenyugodik mellette, viszont az én véleményem és tapasztalatom az, hogy amíg megtehetik addig tovább fogják csinálni az addigi életstílusukat.

25F

2017. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na, az van, hogy az ember úgy van kitalálva, hogy a szexualitással a szeretet kell kifejezni, ezért nem szerencsés, ha a testiség valamelyik irányban nagyon eltér a kapcsolat lelki-szellemi tartalmától.

Inadekvát viselkedés ez gyakorlatilag, és addiktív magatartás.

Szex- és szerelemfüggőség magyarul, ebből lehet valakinek csak az egyik.

Akinek pedig szenvedélybetegsége (addikciója) van, annak a párkapcsolatra fordítandó lelki része a szenvedélyéé. Tehát a szenvedélye a párja! Itt szerelmi társ már csak a 2. helyen lehet a szenvedély után!

Ez a tankönyvi forma.


SLAA.hu , Irodalom menüpont, ha a szex- és szerelemfüggők belső pokláról többet akarsz tudni.

2017. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!