Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domináns pasik ti meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domináns pasik ti meddig mennétek el és mi a legdurávbb amit megtettetek és mit tennétek meg amihez még nem volt szerecsétek? 25l

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Elájulnál a fájdalomtól és a szégyentől olyat tennék
2017. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mégis mit?
2017. febr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik párom régen szerette volna átélni a teljes kiszolgáltatottságot szex közben. Megsimogattam a haját, és elmondtam neki, hogy gyönyörű, mint egy porcelánbaba. De a gyönyörű dolgokat el akarom törni. Szépen megfogtam a nyakánál fogva - nem szorítottam erősen, pedig tudom, hogy szereti -, és lenyomtam az ágyra. Nem erőszakosan, nem izomból, hanem egyszerűen leraktam a porcelánbabámat az ágyra. Végig a szemébe bámultam. Nem mert megmozdulni. Nem hiszem, hogy akár előtte, akár utána félt volna tőlem, de ott és akkor hatalmasra tágult a pupillája, elállt a lélegzete, kipirult, és a combomnak dörgölte az ágyékát. Úgyhogy megfogtam a csípőjét és azt is lenyomtam.


Beállítottam őt, ahogy egy plasztik játékot szokás. Nem erőszakoskodtam, minimális erővel lehámozhatott volna magáról, de nem tudta elkezdeni. Tárgynak érezte magát.


Ez az alkalom egyébként neki egy álom volt, amit sokszor visszaemlegetett utána. Én nem szeretek tárgyiasítani embereket, így annyira nem élveztem.


Egy olyan alkalom is volt, amikor a páromra ráhajtott a lakótárs párocska, és a hátam mögött fűzték hetekig, amitől ő nagyon kezdett kiborulni. Jelezte, hogy az lesz a program, hogy elviszik leitatni. Mondtam, hogy menjen nyugodtan. Ne féljen, munka után ülök vonatra és ott leszek.


Ketten sarokba szorították a páromat, próbálták minél többet itatni, amikor is egyszer csak betoppantam a kocsmába. Nagy volt a döbbenet, nagy a zavar, mondogatták, hogy lehet, hogy le kéne fújni a bulit, menjünk haza. Mondtam, hogy menjünk, itt drága a pia, de a táskámban van egy üveg vodka. Megetettem velük a módszerüket. Aznap este a másik lány is levetkőzött előttem, játszottam a mellével, majd a párommal elvonultunk és átszexeltük az éjszakát, amíg ők a gangon vitatkoztak.

2017. febr. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyszer az volt a büntetése, hogy nyakörvet tettem a nyakára, és láncon vittem magammal vásárolni. Nagyon megnéztek az emberek :D

A lánynak amúgy annyira tetszett, hogy a végére nagyon nedves lett, és utána imádta, ha kutyaként bántam vele.

25F

2017. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!