Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők nektek már volt ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők nektek már volt ilyen? Végül megtettétek?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy egy szakítás után eszetekbe jutott, hogy jó lenne kipróbálni milyen egy nővel az ágyban, és ha igen megtettétek?
2016. szept. 24. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Leszbikus vagy-e?
2016. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tudok olyanról akiben szakításnélkül is felkerült, és kipróbálta 😃
2016. szept. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem pont szakítás után de volt ilyen érzésem. Kipróbàltam. :)
2016. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szakítás után vagyok és eszembe nem jutott...így belegondolva...még mindig nem:D De ha te szeretnéd akkor hajrá.
2016. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. A gondolata is taszít.
2016. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából ez most mellékes, hogy szakítás után vagyok igazából mikor párkapcsolatban voltam is érdekelt a dolog, de nekem ez párkapcsolat alatt nem fért volna bele se úgy, hogy csak én egy másik nővel hármasban meg végképp nem, de így hogy most szabad vagyok, következmények nélkül meg tudnám tenni. Alapvetően nem gondolom úgy, hogy szexuálisan izgatnának a nők szóval se leszbi se biszex nem vagyok, csupán kíváncsi mert tényleg érdekel milyen lehet.
2016. szept. 24. 21:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát ne fogd vissza magad!

Bár arra is gondolhatnál, hogy neked kíváncsiság, a másiknak meg esetleg szenvedély... te se szeretnéd, ah csak kíváncsiságból dugna meg valaki, ugye?

2016. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy.

Szexuálisan nem izgatnak de kipróbálnád egy nővel?

Ilyen alapon miért nem valami könnyebb prédára vadászol? Mondjuk kutyákra? Gondolom ők sem izgatnak szexuálisan...

2016. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom már kapott elég privátot :)
2016. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nem vonzanak a nők, de te próbáld ki, ha érdekel. Én amikor atolelem a párom imádom, hogy alul dudorodik erőteljesen és nem felül... :))) El nem tudnám képzelni, hogy ne egy férfival legyek együtt. :) Nem értem viszont miért akkora dilemma ez? De úgy sejtem a 9-es válasz a magyarázat, miért tetted fel itt a kérdést! :)
2016. szept. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!