Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik itt azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt azt hangoztatják, hogy minden nő qrva, miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés
Felénk a qrva az, aki pénzért csinálja. Nos...én nem csináltam pénzért és gondolom rengeteg nő van még így ezzel. Szóval miért is qrva minden nő?

2017. febr. 9. 08:48
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
23%
Mikor esik le a nèpnek hogy a kérdés csak az alatti veszekedès kibontakozásáèrt lett kiirva? Valszeg a kérdező jót röhög mindenkin hogy egy egyszerű tényállás miatt mindenki agyatlanul szidja a másikat? :) Mondjuk szép próba volt :)
2017. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
18%

#30:

Az életben tapasztalt dolgokat írtam le, tényszerűen; szemben a te fantazmagóriáiddal. De látom szövegértelmezés még mindig nem megy :-) ... Lehet, elfogadom, ízlések és pofonok, hogy van akinek a szemében hímringyóság, az ha képzett yoni masszőrként ezt mint szolgáltatást biztosítom, kulturált körülmények között (és csak ezt) ...


Viszont igen, amikor a buta emberek érzik, hogy kifogytak az érvekből, akkor kezdenek alpáriba átmenni és sértegetni, egészséges érvelések helyett ... Ez is tipikus ;-)

2017. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
52%
Mindekinek megvan az ára?Ez egy írtó nagy baromság.Ha valaki így vélekedik akkor sokmindent nem tud.Amikor a barátnődnek veszel valamit vagy neked ő akkor nem azért teszi hogy széttegye a lábát ilyen módon hanem mert szeretné meglepni,boldoggá tenni a másikat.Ha adsz valamit azt nem azért teszed hogy kapjál valamilyen szexuális dolgot utána.Aki így vélekedik az kb k*rvának is nézheti a párját.
2017. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
#31: Bocs, most velem vitatkozik! Én őt nem szidtam, max. megállapítottam reálisan amit elárult magáról. Jelenleg ő szólogat be unintelligens, alpári módon csak ;-)
2017. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy a 65%-os mit akar ezzel az egésszel elérni. :D

Nen provokációból írtam ki a kérdést de úgy tűnik az ilyen "érzelmi intelligencia szint 0" személyek mindig megtalálnak. Ez is tipikus.

2017. febr. 9. 13:35
 36/44 anonim ***** válasza:
7%

ma 13:23

Egyszer ne vegyél semmit se szülinapjára és nézd meg hogy utána mennyire lesz meghitt a hangulat :D gondolom aznap este is szeretve összevujtok majd :)

2017. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

36#

Egészen biztos lehetsz benne, hogy vannak olyan nők, akik nem fogják bevágni a durcát ha nem veszel a születésnapjára ajándékot.

2017. febr. 9. 14:00
 38/44 anonim ***** válasza:
100%

És ha én veszek egy pasinak ajándékot, csokit vagy figyelmessèget kap tőlem, és így jutunk el a szexhez, akkor ő hímr..ó, ha pedig kedveskedik nekem virággal csokival, (tehát esetleg FIGYELMESSEGET is kapok tőle, nem csak azt nézem, hogy pénzèrt vette) és eljutunk a szexig, akkor k..va vagyok?!


Ez nagyon nagyon erőltetett!


Bár mi is mondjuk,hogy minden pasi bunkó, és az sem tetszik nektek sem.

Ami persze nem is igaz, de ugyanolyan általánosítás.

2017. febr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: a válaszom nem a kérdezőnek szólt; hanem nèhány előttem lévő hozzászólónak.


Kèrdezőnek: általánosítanak. Sok lány az, sok meg nem.

Meg kell találni azt, aki nem az.

Aki pedig azt keresi annak könnyebb a dolga.

2017. febr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! Felesleges vitatkoznod ezzel a sok élettelennel. Úgysem fogják fel mi van.
2017. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!