Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik itt azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt azt hangoztatják, hogy minden nő qrva, miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés
Felénk a qrva az, aki pénzért csinálja. Nos...én nem csináltam pénzért és gondolom rengeteg nő van még így ezzel. Szóval miért is qrva minden nő?

2017. febr. 9. 08:48
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

20# Így már mindent értek. Mindenki magából indul ki ugyebár. :D Hát...váljék egészségedre. De attól mert te...nos "ilyen" életet folytatsz, nem biztos, hogy másnak is van hozzá gyomra.

Én tudom, hogy nekem van igazam, te azt hiszed neked van igazad. Nem fogom itt bizonygatni az igazam egy vadidegennek.

További szép napot!

2017. febr. 9. 12:06
 22/44 anonim ***** válasza:
Általában azok a férfiak gondolják ezt,akiknek nem jut punci, már bocs a kifejezéséért, de ez az igazság. Egy adott nő is csak addig lesz számukra qrva,amíg velük le nem fekszik, onnantól általában "de jó nő". "Fűvel-fával,csak engem néz bokornak" történet. Mondjuk én se nagyon jutok puncihoz, de nem szoktam leqrvázni minden nőt, hanem megoldom a problémám, felhívok egy hivatásost.:) Most lehet azzal jönni,hogy lúzerség vagy ilyesmi, de szerintem jobb,mint görcsölni, meg szajkózni a sok unalmas hokizástól elborult aggyal,hogy ez meg az milyen qrva. Bár ahogy elnézem a mostani kínálatot a városomban, hanyagolom mostanában a prostik látogatását. Pestre meg nem sok kedvem van ilyesmi miatt felmenni, hiába csak egy óra kb. az út.
2017. febr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező: azért nem vagy egy egyszeű eset - hogy finoman fogalmazzak!

Minek kérdezel, ha a válaszolót - aki ugyanúgy meg van győződve az igazáról, mint te - semmibe veszed?

Egyszerű világod lehet, mert nézőpont kérdése hogy ki a qrva!

OK: aki pénzért csinálja - rendben van!

És aki dug mint a nyuszi? Ingyé? Az meg hülye?

Írta valaki, hogy pénzért mindenki mindenre kapható.

Igaza van.

Csak még te nem láttál sok pénzt...

Ettől csak tudatlanabb vagy, nem tisztességesebb!

2017. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
48%

#21:

Bár már nem is kellene válaszolnom, #23 megadta a jó választ :-) Mindenki ilyen életet folytat: ha elmész dolgozni, akkor is magadat adod el a munkabéredért. Itt csak azon lehet vitatkozni, hogy ki, mit és mennyiért árul ... És igen, valószínűleg még nem láttál sok pénzt, vagy nem ismered azt a luxust és pompát és kényelmet, amit nyújtani tud :-D

2017. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

"Csak még te nem láttál sok pénzt...

Ettől csak tudatlanabb vagy, nem tisztességesebb!"


És az neked probléma?

2017. febr. 9. 12:49
 26/44 A kérdező kommentje:

"Ha elmész dolgozni, akkor is magadat adod el a munkabéredért"


Lángelme! Ne keverd az igazi munkát a "szet dobom a labam" tipusu "munkaval".

2017. febr. 9. 12:51
 27/44 anonim ***** válasza:
48%

#26:

Nem csináltad még, így nem tudhatod, hogy az is munka. Az aki csinálja, teljesen úgy csinálja, mint bármilyen más munkát.


Igen, lassan minden oldalról bizonyítod, hogy egy tapasztalatlan bakfis vagy, aki kamaszos öntudatossággal hajtogatja az elképzeléseit a világról. Tudod én csak arról szoktam egyértelműen kijelenteni valamit, amit személyesen megtapasztaltam és biztos tudom, hogy úgy van ... De majd ahogy tapasztalsz rájössz ezekre te is ;-)

2017. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

"Egy prosti gondolatai"

Kicsit kezdesz untatni. Menj máshova osztogatni az észt, szerencsétlen. :D ;)

2017. febr. 9. 13:04
 29/44 anonim ***** válasza:
48%

#28:

Férfi vagyok ;-) Nem azt mondtam, hogy szexuális szolgáltatást árulok, hanem azt, hogy magamat ;-) Tudni kellene értelmezni :-D Bár valóban volt az életemnek olyan része is már, hogy szexért is kaptam anyagi juttatást (nem kértem). Látom részedről az észérvek elfogytak ;-)

2017. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti te sem bővelkedsz észérvekben, hímringyó. ;)
2017. febr. 9. 13:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!