Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik itt azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt azt hangoztatják, hogy minden nő qrva, miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés
Felénk a qrva az, aki pénzért csinálja. Nos...én nem csináltam pénzért és gondolom rengeteg nő van még így ezzel. Szóval miért is qrva minden nő?

2017. febr. 9. 08:48
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Dr Spleen meg a nagy okosságai...

A legjobb mikor a fogamzásgátlás témakörben okoskodsz úgy hogy fogalmad nincs a dolgokról. Múltkor mikor azt javasoltad egy csajnak hogy nem baj hogy kimaradt egy szem fogamzásgátló szexeljen tovább azt hittem rosszul látok.

Itt is ez a megnyilvánulásod.. Neked se sok szexuális tapasztalatod lehet az biztos..


Kérdező! Itt azok k***ázzák meg r***cozzák le azokat a nőket akik szexelnek, akiknek soha nem jött össze a szex és irigyek hogy másnak meg igen. Ez tisztán lejön sok kérdés alatt. Hát szép életük lehet.

2017. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért, amiért a nők meg azt hangoztatják, hogy minden férfi szemét disznó.

Midnkét nem esetében vannak sokan normálisak, csak épp ők nem tűnnek ki, így sokan nem veszik észre őket. Na ezek mondják, hogy minden nő ribi és minden pasi disznó. Hát, ha csak azokat veszik észre?!

2017. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

"Ha összejössz egy pasival akkor meg csak akkor kapja a nő a kènyeztetèst (virág csoki ruha stb...) ha szètteszi a lábát ergo pènzèrt kènyelemèrt cserébe kefél"


Sajnálom ha neked ÍGY működik egy párkapcsolat. :) Szerencsére nem mindenkinél.


Az, hogy minden nőnek ára van hagyjuk már. :D Speciel nekem nincs. Van ami megfizethetetlen. Pl. a becsületem és az önértékelésem.

2017. febr. 9. 11:47
 14/44 anonim ***** válasza:
14%
#11: Igen ő általában nagy hülyeségeket szokott mondani, de azért most kivételesen van igazsága :-P
2017. febr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
30%

#13:

Jobb ha megtanulod, hogy a világon minden megfizethető :-P Habos-babos, rózsaszín bakfis álmokban még elképzelheted, hogy nem, de hidd el: igen :-P

2017. febr. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

15#ke.

Nem élek bakfis álmokban. Tévedésben minimum te élsz.

2017. febr. 9. 11:50
 17/44 anonim ***** válasza:
22%

#16:

Mindennek és mindenkinek megvan az ára, jobban jársz, ha megtanulod ;-)

2017. febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

17!

Szóval neked is? :D

2017. febr. 9. 11:57
 19/44 anonim ***** válasza:
18%
Mindenkinek :)
2017. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
0%
#17: Persze, sőt én árulom is magam ;-)
2017. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!