Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a férfiak, akik itt azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak, akik itt azt hangoztatják, hogy minden nő qrva, miért gondolják ezt?

Figyelt kérdés
Felénk a qrva az, aki pénzért csinálja. Nos...én nem csináltam pénzért és gondolom rengeteg nő van még így ezzel. Szóval miért is qrva minden nő?

2017. febr. 9. 08:48
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
14%

Nem minden nő qrva, de ha az, számomra az sem baj...

Viszont eddig egy nővel találkoztam, akit nagyon akartam de nem sikerült megdönteni...

Nekem ez a tapasztalatom.

2017. febr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gondolom minden nőről, viszont vannak akik kiérdemelték eme kecses jelzőt, azok joggal kapták meg.
2017. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%

Mert irigyek mivel velük nem kefél senki. Több privát üzit kaptám már itt, nyíltan szexuális ajánlattal. Természetesen visszautasítom, erre leqrváznak. Na akkor most hogy is van? Az a qrva, aki nem

szexel?

2017. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

#3 Én is jártam már így.

2017. febr. 9. 09:36
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

#2 vagyok.

Ez viszont nagy f***ság, emiatt leqrvázni a csajt mert nem adta meg magát minden jött mentnek, sőt inkább becsülendő és több elismerést érdemelne az ilyen csaj. Mindenképp joval többre értékelem azokat akik nem adják könnyen magukat, van bennük egy kis kihívás :)

Én ezt a jelzőt azokra használom akik fűvel fával összefekszenek, egy-két szép szóért,italért...

2017. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem qrva! R.i.banc! Ugyan az, csak nem kér érte pénzt :-D
2017. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
82%
Mert azt hiszik,h minden not megkaphatnak.Vsz azt tanultak az apjuktol,h az anyuk nem mas mint egy cseled aki azert van,h kiszolgalja a pasikat es ebbol jon az,h akkor minden no cseled meg qrva.
2017. febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
25%
Érdekes, amikor én rokonaimnak, ismerőseimnek, munkatársaimnak, barátaimnak (nőknek) mondom azt hogy minden nő qrva, akkor még egyetlen egyszer sem kaptam negatív beszólást emiatt. Minden esetben a nők elgondolkodtak egy picit, majd mondták: amúgy igen ez így van.
2017. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a pasik eddig még soha nem kaptak meg nőt másképp, csak pénzért. Talán azért...
2017. febr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
43%

Mert ugye kva az aki pénzért szexel

Ha összejössz egy pasival akkor meg csak akkor kapja a nő a kènyeztetèst (virág csoki ruha stb...) ha szètteszi a lábát ergo pènzèrt kènyelemèrt cserébe kefél


Másik ok: bármelyik csaj rávehető dugásra pènzèrt cserébe ... Csak tudni kell az árát :)

2017. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!