Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti jobban élvezitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti jobban élvezitek az anális szexet? 18l

Figyelt kérdés
És mit szólnátok hozzá ha egy lány azt mondaná, hogy ő csak attól tud elmenni?
2017. febr. 8. 14:49
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
8%
Hála istennek, hogy nincs pasid? Miértis?
2017. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

#7: Egyáltalán nem ritka, akivel eddig csináltam, az mind el tudott.


#8 És privátáradat elstartolt :-D

2017. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%
Sztem nem igaz hogy a legtöbb nő élvezi az anális szexet. Én pont az ellenkezőjéről tudok. Rengeteg nő csak megjátssza a pasi kedvéért hogy élvezi. Ahogy az orgazmust is, ezt a pasik nem fogják fel, nem veszik észre és nem akarnak vele szembesülni mennyire gyakori. A környezetemben akármelyik barátnőm próbálta az análisat utálta, arról nem is beszélve hogy többen sérülést is szereztek. Fel kéne fogni hogy nem arra van kitalálva. Kérdésre is válaszolva biztos nem csak úgy tudsz elmenni, többet kéne foglalkozni a témával. Vannak lányok akiknek nehéz elmenni, de csak mert nem találják a módját, a partner sem elég tapasztalt. Ezt meg lehet oldani. Ha rendszeresen análisan csinálod évek múlva komoly gondjaid is lehetnek ott hátul. Szóval én ezt nem ajánlanám.
2017. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
89%
#10: Nem kicsi fogalmi zavaraid vannak :-D De segítek: a melegeket szexuálisan a saját nemük vonza ... tehát nem egy segglyuk, hanem egy azonos nemű ember :-P
2017. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%

#13:

Nem mondom, hogy feltétlen reprezentatív a felmérésem, de az utóbbi 5-6 évben abból a kb. három tucat nőből, akihez szerencsém volt, úgy két harmada magától kérte, hogy anál szex is legyen, mert szeretik és ezek kivétel nélkül élvezték és el is tudtak élvezni tőle. Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy ez mind negyvenes korosztály, mert én csak azok között mozgok.

2017. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
68%

14.

Nincs fogalomzavarom, mindossze parhuzamot vontam a ketto kozott!

Egy noi segglyuk es egy ferfi kozott mi a kulonbseg?

A melegek mit csinalnak? Seggbe rakjak egymast! Nem?

Itt mi a tema? A seggbe rakas!

Akkor most???

2017. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Legalább mindkét lyukat lehet kènyeztetni !😉
2017. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
28%
#16: Eléggé egybitesen gondolkodsz, de persze ilyenekre is szükség van :-P Neked gondolom a szex is kimerül annyiban, hogy punciban van a farkad és kész, minden más kényeztetés és örömszerzés (simogatás, orál, játékszerek, kéz használata, stb.) már nem szex ... mert én meg ezt a párhuzamot tudom a te logikád alapján levonni :-P
2017. febr. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Vaginális szex a kedvencem, de gond nélkül teletöltöm a lyukat is.
2017. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

18!

Bocsanat! Most a seggbekhurasrol beszelunk nem?

Mibol gondolod hogy ha nem vagyok hajlando seggbe khurni valakit akkor mar masra sem vagyok az!?

Szerintem Te vagy primitiv, de hat aki szharos lyukba dugdossa a farkat attol mit varjon az ember.

2017. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!