Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti jobban élvezitek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti jobban élvezitek az anális szexet? 18l

Figyelt kérdés
És mit szólnátok hozzá ha egy lány azt mondaná, hogy ő csak attól tud elmenni?
2017. febr. 8. 14:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
65%
A szex minden részét élvezem. Ha azt mondaná, hogy ő minden alkalommal akar anális szexet, mert csak úgy tud elélvezni, akkor felőlem csinálhatjuk. De szerintem nem feltétlenül jó ötlet napi gyakorisággal popsiszexelni.
2017. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Én biztos nem csinálnám :( az nem arra van.
2017. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
38%
Nem próbáltam még, de miért ne, ha a párom' csak attol tud elmenni? Ennyit megtennék érte még ha nem is élvezném *annyira*
2017. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem jobban, hanem máshogy. Olyannal még nem találkoztam aki csak attól tud elmenni, de több olyanhoz is volt szerencsém, akik análisan könnyebben/gyorsabban tudtak elélvezni. Magamat ismerve pedig megmutatnám neki, hogy nem csak attól tud elmenni ;-)
2017. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
18%
Hát engem az sem zavarna, ha folyton csak popsiba csinálnánk. Megőrülök érte.
2017. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 -=CRYstal=- ***** válasza:
15%
Ha nekem azt mondaná egy lány hogy csak análisan élvez azonnal megjelenne a feje felett egy glória :) istennő lenne a szememben :) a legtöbb nő élvezi az anális szexet csak túl konzervatívak ahhoz hogy be is vallják,inkább vagy nélkülözik,vagy addig könyörögtetnek hogy megtiszteltetésnek vedd hogy a hátsó bejáraton bemehetsz :)
2017. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Imádom análisan csinálni !

Nagyon ritka aki így tud elmenni...

Nagyon írigylem a pasidat!!

2017. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nincs pasim hál' istennek
2017. febr. 8. 15:18
 9/30 anonim ***** válasza:
Szeretem popsiba is és az biztos hogy azt szeretném hogy a partnerem is 'elmenjen' !
2017. febr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Mivel nem Vagyok meleg igy nem vonz a segglyuk!
2017. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!