Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análszex: szerintetek közeledj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszex: szerintetek közeledjek-e felé?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden leírni, hogy mi is a dilemmám :)

Szóval egy baráti társaságból ismerek egy lányt már jó pár éve, nekem is volt kapcsolatom és neki is, egy ideje külön vagyunk. Néha szóba kerül poénkodás szinten, beszélgetés során a szex a társaságon belül is persze, és legutóbb felmerült az anál szex, mint téma. Ki szereti, ki nem, ki próbálta, ki nem. Eléggé meglepődtem, mert a hat fős társaságból csak én mondtam, hogy szeretem (28f), és a csajszi. Viszont a csajszi a beszélgetés elején kint volt, nem hallotta igazán a véleményeket, az enyémet sem, később csatlakozott, és ő is megjegyezte, hogy ő szereti, de igazából nem foglalkozott vele senki...vagyis már nem volt téma... Ez meg persze nekem eléggé belement a fejembe, és azt nem tudom eldönteni, hogy vajon mennyire lenne gáz felhozni nála ezt a témát, vagy valahogy megpróbálni vele, nem tudom... de jó lenne :) Am. ő 26N.


2017. jan. 31. 10:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lányok véleményére lennék kiváncsi, hogy reagálnátok, ha felhozná egy pasi a dolgot, ilyen helyzetben?
2017. jan. 31. 10:51
 2/11 anonim ***** válasza:
maradjunk barátok
2017. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam egy ilyen közös pont elég kevés lenne ahhoz,hogy összejöjjek valakivel.Mi nem tudjuk,hogy a lány mennyire nyitott a szexkapcsolatra,meg azt sem,hogy ti tulajdonképpen milyen viszonyban vagytok,milyen gyakran találkoztok,beszéltek-e amúgy rendszeresen.Én mondjuk nem szeretem az anált,de ha mondjuk orállal játszódna le a szitu,akkor is nagyon furcsán érintene a dolog.Ha vonzódik hozzád,akkor még akármi is lehet,ha nem ,az rosszul fog kihatni a barátságotokra.
2017. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát elég jóban vagyunk, de valahogy sosem tekintettem rá úgy, mert exem barátnője... de most eléggé máshogy gondolom. Igazából sok dologban szimpatizálunk, de én nem akarok komolyabbat jelenleg, neki meg nem rég lett vége... szóval nem tudom, vajon lenne-e esély. Csak beégetni sem akarom magam :)
2017. jan. 31. 11:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lány helyében lennék, és így akarnád kezdeni az ismerkedést, még csak szexkapcsolat szintjén is.... hát, nem lennék elragadtatva.


Ha, már együtt vagyunk, bármilyen formában is és felhozod a témát, rendben van...


De nem hiszem, hogy akarna tőled barátságon kívül mást is, mivel akkor jeleket küldött volna feléd, vagy küldött csak nem olvastam?

2017. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy nem olvastam, mert sokszor kikéri a véleményem is bizonyos dolgokban... na mindegy, nem akarok romantikázni, köszi a válaszokat, valszeg akkor ez így esélytelen.
2017. jan. 31. 11:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Felhozhatod neki,de mint előttem is írták, nem biztos hogy ezzel kéne kezdeni rögtön. Amin nagyon megakadt a szemem, az az, hogy az exed barátnője :DD Na ettől vagyok én rosszul...:D Amúgy lehet, hogy erre való tekintettel nem is akarna tőled semmit. Mert ugye szokták mondani, hogy az ex barátnője az tabu. (Szerintem is, de persze ezt mindenki másképp gondolja) Nem tudom, mennyire nagy köztük ez a barátság amúgy? Mert ha nem a legjobb barátnője akkor semmi gond, de ha igen akkor az már picit necces.
2017. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg manapság a fiatalok mindenhez fordítva állnak hozzá? Előbb dőljön el, hogy bármilyen szexben benne lenne -e veled, akár alkalmi, akár szextárs, akár kapcsolat szintjén és hogy azt majd akkor hogyan csináljátok, az a következő lépés. Nekem legtöbb kapcsolatom szerette és igényelte is az anált, de soha nem ez alapján ismerkedtem meg velük, az csak akkor volt téma, amikor egyenes volt, hogy szex lesz és megbeszéltük az egyéni preferenciákat is.
2017. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az "ex" az évekkel ezelőtt volt, ő már nem is jár össze velünk, szóval...
2017. jan. 31. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez a része nem gond. Szerintem előtte inkább próbálj meg közelebb kerülni hozzá. Ne rögtön szexel kezdj, hidd el, nem minden lánynak jön ez be! Tapasztalatból mondom. Ha nekem egy pasi (akár ismerem akár nem) a szexel kezd már az elején, akkor onnantól kezdve nem érdekel, hagyom. Viszont ha finoman, és lassan térsz ki rá, akkor jól is alakulhat a dolog. A lányok a törődésre, figyelemre vágynak. Így azt hinné, csak arra kell neked. Csak okosan:) Remélem tudtam picit segíteni:)
2017. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!