Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti gyakoroltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti gyakoroltatok análszex előtt magatokon?

Figyelt kérdés

Nyilván azokhoz szól a kérdés, akik szerint nem undorító az análszex.


Egyszer kipróbáltam még tini koromban magamnak, hogy megujjaztam a fenekem és nagyon jó volt, de nem volt könnyű feladat és azóta se csináltam.


Viszont szeretnénk kipróbálni az análszexet a párommal, de nagyon nem akar sikerülni. Kb. a fél ujját tudom elviselni magamban, azt nagyon élvezem, de több már kellemetlen és furcsa. Egyszer megpróbálta a farkát is berakni, de csak véreztem és fájt. Habár nem is értem, hogy gondolta, hogy sikerülhet, ha már a tágítás nem megy...


Gyakorolnom kéne egyedül esetleg? Vagy nektek hogyan sikerült az első?


Előre is köszi a válaszokat.



2016. júl. 15. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Sikosítóval meg mûkukival tágítsd magad elôtte. Ja azt ugye nem kell ecsetelnem, hogy az se árt, ha elôtte kimosod magad és 4 órával elôtte nem eszel...25/N
2016. júl. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 orton ***** válasza:

Olyan nehéz választ adni, ha mindig sikerrel jártam mindenkinél, még annál is akinek rossz élménye volt vele.


Én első sorban felizgattam a nőt mindig marhára, hagytam hogy ő kezdeményezze a dolgot, marha lassú és türelmes voltam végig a farkammal és az ujjammal is. Nem hinném, hogy ánuszban akkora méretbeli különbségek lennének alapból, farokméret viszont számít gondolom, főleg első, teljes alkalomra. 16x4cm, szóval pont átlagos vagyok ehhez.


Annyi tipp, hogy igazából a behatolás a legkellemetlenebb része a nőnek, ill amíg a záró izom nagyon feszül és nem enged el, azt viszont minden nő imádta ha tövig benne volt, akkor élvezték leginkább, szóval attól ne félj, mert szerintem ha csak a makkjával feszegeti a bejáratot, pont azt nem fogod élvezni.

2016. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

persze. ez szerintem triviális...de mégsem.

-A 4órás nem evés az hülyeség:mert amit 4órája ettél az még nincs a végbélben ha pedig mégis akkor nem az anál sex lesz a fontos,hanem hogy ne fosdösszemagad.

-A kimosás az egyéni izlés és adottság kérdése:mert nem mindig kakis a popsi.

-sikositó:alap,nem a börtönben vagyunk.

-tágítás:a lényeg,ujjal,tollal,a pasi uujával,ujjaival,anál vibri, felfujható anál plug.

ha van rá igény anál ékszer viselése.és ha már minden megy simán akkor mehet a pénisz.

és te legyél felül,hogy írányithass.

2016. júl. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mégis honnan veszed hogy amit 4 órája ettél az még nincs a végbélben??Ezt hogy mérted le? Amúgy ha az nem is, akkor az ott van már viszont, amit az előző étkezéskor fogyasztottál...
2016. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"tollal"....:S normális vagy?
2016. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!