Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lánykák, ti észrevettétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánykák, ti észrevettétek magatokon hogy a fogamzásgátló tablettától nőtt-e a melletek és/vagy feneketek?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy volt-e ilyen észrevételetek. :) Előre is köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat.

18/L



2015. márc. 10. 18:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj és hogy mennyi idő után esetleg? :) Kérdező voltam.
2015. márc. 10. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, én Lindynette20-at szedek,most fogom befejezni az első levelet, és sztem egy kosárméretet tuti nőtt a mellem,mert már nem fér el a barátom kezében :D

vérvizsgálat után írta fel nekem az orvosom.


6évvel ezelőt mikor az első fogamzásgátlómat szedtem, Milligest-et, attól is 2 méretet nőtt a mellem, az már annyira nem tetszett.


de a fenekem nem nőtt

2015. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem a mellem nőtt,80B-ről 90C-re.
2015. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb 2.levélnél már nőtt,és abbahagyás után még félévig meg volt ez a méret,utána visszament magától 80B-re
2015. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És híztatok is mellette lányok? Vagy csak a melletek? :)
2015. márc. 11. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs hová nőnie egyik testrészemnek se.....és már 2 éve nem híztam egy dekát se tőle.
2015. márc. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én sem híztam,csak a mellem
2015. márc. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmim nem hízott :D
2015. márc. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!