Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análszex, vélemény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análszex, vélemény?

Figyelt kérdés
Anál közben, mint később kiderült, nem csak az élvezettől volt hangos a csaj, hanem mert fájt is neki valamennyire, mert viszonylag vastag a farkam. Gáz, ha én ezt nagyon élveztem, hogy nagy hangja volt, és jól beleélveztem? Persze kérdeztem közben, azt mondta, ne hagyjuk abba.
2016. okt. 21. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ilyen szitu nekem is volt mi utána ezt megbeszéltük és azt mondta h tetszett neki és azóta is van ilyen nálunk
2016. okt. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
mi kerestünk másmilyen pózt
2016. okt. 21. 15:41
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Ha ő nem szólt, akkor az ő baja. A szája pedig gondolom nem volt betömve, hogy ne tudta volna elmondani a fájdalmát, ha valóban akarta volna.
2016. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
az nem gáz ha a nagy hangjától élveztél bele. a probléma ott kezdődik ha az ő fájdalmára gerjedtél be ennyire.
2016. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szoktatok előtte beöntést csinálni,vagy csak felveszitek a gumit?
2016. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 egyik se, nem volt eddig semmi probléma. de nem csináltuk gyakran
2016. okt. 21. 15:53
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Uhh ember,durva.Nem félsz hogy elkapsz valami borzalmat?Am mennyire szűkebb mint a hüvely?
2016. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
akkor ne csinálj semmit, és ki se mozdulj otthonról, ha félsz :) hát, érdekes kérdés, nagyon válaszolni se lehet rá, függ ugye a farok nagyságtól, punci milyen tág. Mindenki mást érezhet. szűkebb persze
2016. okt. 21. 16:05
 9/15 anonim ***** válasza:
Reális veszélyről beszélünk ha pl kiszakad a gumi hiába húztam fel.Kíváncsiságból kipróbálnám mennyivel másabb mint punciba.De persze nem akarom hogy barnacsíkos legyen a farkam.
2016. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Még néhány napja azt írtad nekem hogy sose voltál nővel és mindig úgy írsz rám hogy " ki vernéd a farkát egy csúnya pasinak akár fizetsz is érte " küldtél magadról képet és elmondtad hogy egy nőnek se kellesz és sose voltál még nővel.. Szóval akkor most mi van? Csak sajnáltatod magad hátha valaki szánalomból kefél veled? Nem mintha akartam volna tőled bármit is.. Csak meglepett a kérdésed és a leírtak... Felismertem Nick neved! Az üzenetek is meg vannak amiben mátírkodsz... Eléggé szánalmas.. 22 L
2016. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!