Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélitek azokat a pasikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azokat a pasikat akik pedofilok, viszont önmegtartóztatásban élnek vagyis nem zaklatnak gyerekeket?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 12:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20-as, én nyilván a szándékos bűncselekményekre gondoltam, de nem hiszem el, hogy ezt külön le kell írnom...
2017. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Jaj hagy okoskodjon már egy kicsit na:(Ú
2017. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbben azt írják, hogy nem tudják felfogni, mi izgathat egy pedofilt egy gyerektesten, ezért bűncselekményként ítélnek meg bármiféle ilyen jellegű tettet.

Én a többiekkel kell, hogy egyetértsek. Szerintem az egyén nem tehet arról, hogy mi izgatja fel. Valakit izgatnak a lábak, valaki meg nem érti, mi a szép rajtuk. Ez ilyen. Egy gyerekekhez vonzódó valaki is tisztában lehet azzal, hogy ez a "fétise" nem rossz, csupán azért megvalósíthatatlan, mert a gyerekek még kicsik és bántaná őket a tettével. Mondjuk lehet, hogy ez is izgatja a dologban.

De nézzétek, valaki például egy fába szerelmes vagy gumiállatokba. Nem tehet róla, hormonok..

2017. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéssel kapcsolatban egy filmrészletet ajánlok. A Nimfomániás c. filmben a főszereplő kifejti, hogy azok a pedofilok, akik sosem élték ki ezen irányú vágyaikat, hősök. Valahol egyetértek vele. Úgy, hogy volt részem gyerekként molesztálásban... Sokkal több pedofil van, mint, ahányról szó esik valójában. Csak egy részük tudja, hogy ez elítélendő és büntetendő dolog, épp ezért totál kontrollban van... Arról, hogy mi izgat minket és mi nem, nem tehetünk. Ahogy arról sem, hogy gyermekként milyen élmények befolyásolnak. Szerintem egyetlen pedofil sem úgy van vele, hogy "de szupiiii". Sokkalta inkább lelkileg sérült, beteg emberek...


28/N

2017. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
0%
A Pedofiloknak,Csecsemő Gyilkosoknak,a Hitlereknek az Ilyeneknek nincs helyük a földön!
2017. jan. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A pedofil jellegű zaklatás nagyon súlyos dolog, így a tett elkövetése a legkisebb mértékben sem tolerálható.


Ellenben az, hogy valakiben ilyen hajlam alakult ki, az (valószínűleg) nem az ő személyes hibája, emiatt tehát felelősség nem terheli.


A kérdés az, hogy hogyan kezeli kialakult állapotát. Ha felismeri a helyzet komolyságát és ellenáll neki, akkor az mindenképpen becsülendő (de el is várható!) hozzáállás a részéről.


A pedofília nyilvánvalóan abnormális szexuális irányultság, azaz betegség. Mivel kiélése súlyos károkat okoz másoknak, semmiképp sem megengedhető. (Fő különbözősége a sok egyéb, szintén nem normálisnak mondható szexuális késztetéstől/vágytól éppen abban áll, hogy azok legtöbbje nem okoz károkat másoknak.) Másrészt viszont az ilyen embernek nem szabad az öngyűlölet szakadékába zuhanni, hanem törekedni kell a gyógyulásra. Különböző pszichológiai gyakorlatokkal, szakemberi segítséggel, a jó szándékban való meggyőződéssel és kitartással a sérült irányultság jó eséllyel a helyes mederbe terelhető, és az illető normális életet élhet egy egészséges párkapcsolatban. Ellenkező esetben csakis a teljes önmegtartózatás elfogadható. Aki ezeket az utakat választja, az tisztességes ember.

2017. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Imre777 ***** válasza:
100%

,,Na már megint!"


((,,Én azt nem értem, hogy miért ítéljük ez, azokat, akik szeretnek (embereket, állatokat, felnőtteket, gyerekeket, virágot, természetet...) és miért védjük, ajnározzuk annyira azokat, akik gyerekeket bántanak, molesztálnak, zaklatnak, kínoznak, megölnek..."!

-Ja, hogy azt sem tudjuk, hogy mi a ,,pedofília"! (?)

-Akkor ,,mi a f . a . sz . nak" acsarkodunk baromságot! (?)

Itt most látom nagyrészt értelmes emberek értelmes hozzászólást írtak és a fentiek nem rájuk vonatkoznak, hanem azokra, akik ilyen esetben ész nélkül acsarkodnak, mindenféle baromságot összehordva (amit említettem is), akik majd még lehet megtalálják ezt a kérdést...

azoknak megelőlegezvén és okulásként írom ezeket.))

((Például az ilyen (teljes tudatlanságról tanúbizonyságot tevő) válaszokat író embereknek, akik ilyen sületlenséget írnak. ,,A Pedofiloknak,Csecsemő Gyilkosoknak,a Hitlereknek az Ilyeneknek nincs helyük a földön!"))


Amint írtam, meglepő módon nem a gyilkosok ,,vér ivási vágyaiknak hangot adó válaszaik érkeztek", hanem értelmes emberek értelmes válaszai (nagyrészt).


Én már csak kiegészíteni tudom, azokat a nagyon lényegre tapintó (és nagyon helyesen a valóságnak megfelelő) megállapításokat, miszerint az emberek különbözőek, mindenki máshoz vonzódik és nem ahhoz vonzódik, akihez akar, hanem akihez vonzódik, ahhoz próbál közelíteni.


A legfontosabb maga a ,,pedofília", ami nincs is!

Magyarországon pedofília nincs! Nem létezik!

(Amint azt tudjuk, a pedofília görög eredetű szó, gyermekszeretetet jelent, tehát Görögországban biztosan vannak ,,pedofilok", de Magyarországon gyermekszerető emberek vannak.)

Magyarországon (amióta valamelyik idióta kitalálta és elkezdte használni rosszalló értelemben a ,,gyermekszerető" kifejezést azokra a beteg emberekre, akik gyermekeket bántanak, molesztálnak, erőszakolnak...) az óta használják a ,,pedofília" (gyermekszeretet) szót/kifejezést rosszalló értelemben.


Használják a ,,pedofília" ,,meghatározást" a ,,nemzetközi pszihológiában", (természetesen helytelenül) a gyermekkorúakhoz való szexuális vonzódás kifejezésére, de ez megint egy külön fejezet, hogy sokan ,,egy kalap alá veszik", de a szexuális vonzalom (b . a . sz . h . a . t . nék), a szexuális cselekedet (gy . a . k . á . s/b . a . sz . á . s),a szeretet, a szerelem, a megbecsülés, az utálat, a nemi erőszak, a gyermekgyilkosság, a zaklatás, molesztálás, udvarlás, foglalkozás valakivel, játék, játszás egy gyerekkel és a többi, ezek mind külön fogalmak és nagy mértékű elmebetegség számomra a gyermekgyilkosságot gyermekszeretetnek tekinteni vagy a szeretetet, megbecsülést nemi erőszaknak...

Ezen belül külön figyelmet érdemel a zaklatás, molesztálás, udvarlás..., mert ez nagyon nagy mértékben szemlélet, nézőpont...kérdése, személyektől függő...

Leegyszerűsítve azt mondhatjuk, hogy a zaklatás, udvarlás, molesztálás leginkább attól függ, hogy ki követi el!

((-Ha egy (számunkra),,szimpatikus" (kedves, vonzó)... személy, akkor udvarlás, ha ,,unszimpatikus", akkor zaklatás, molesztálás.

-Ha egy ,,unszimpatikus ember egyszer egy szál virágot ad nekünk, akkor már az is zaklatás, molesztálás", de ha egy ,,szimpatikus minden éjjel felhív telefonon és szép álmokat kíván, az akkor is udvarlás...))


Sokan büntetőjogi értelemben is használják a ,,pedofília" kifejezést, holott a büntetőjogban egyáltalán nem szerepel!

(((Ott szexuális bűncselekmények vannak meghatározva ((és a gyermekszeretet (egyenlőre) nem szerepel a bűncselekmények között (meg sincs említve)).)))


(A néphülyítő médiában használják előszeretettel és a néphülyítő média által meghülyítettek szajkózzák állandóan.)


A másik a ,,hebefília" és az ,,efebofília", (amelyet összemosnak, azonosnak tartanak a ,,pedofíliával"), amelyekre a fentiek vonatkoznak kissé más formában, de a lényeg itt is az, hogy egyrészt mind a kettőnek van magyar fordítása és a szeretet nem egyenlő a gyilkossággal és a házassági szándék a házasság szédelgéssel.


[link]

[link]


Fontos még megemlíteni a párkapcsolatot, hogy a párkapcsolat, az párkapcsolat (függetlenül attól, hogy az egyik fél 152 centiméter magas, a másik 189 centiméter vagy az egyik 48 kilogramm testtömegű, a másik 123 kilogramm, de akkor is, ha az egyik 10 éves, a másik meg 110)!

((Ezzel is sokan vannak úgy, hogy fogalmuk sincs arról, mit jelent egy párkapcsolat! Az Ő párkapcsolatuk az az, az rendes, normális (még ha más számára az is ,,abszurd"), de mindenki más párkapcsolata ,,abnormális"!))



,,Pedofíliáról" szinte mindig akkor acsarkodnak, ha egy férfi közeledik egy nálánál 5-10-20-40-60... évvel fiatalabb hölgyhöz.

Valószínű, hogy hasonló arányban van, amikor a hölgy idősebb a fiúnál illetve, amikor a fiatalabb közeledik az idősebbhez (amiről bölcsen hallgatnak).


((,,Felháborító, ha egy férfi köszön egy kislánynak" (mert akkor Ő már meg akarja erőszakolni és utána megölni), de az annyira természetes manapság, ha egy ,,kisfiú gy . a . k meg egy kislányt", az senkit sem zavar. ))


(Remélem érthető vagyok!)


((,,Foggal körömmel" védem a párkapcsolatot, ha az két fél kölcsönös vonzalmán alapul és tisztességes szándékú, becsületes viselkedésű mind a két fél...(akkor is, ha a testtömegük vagy az életkoruk vagy a testmagasságuk...eltérő, akkor is, ha az egyiké többszöröse a másikénak vagy ha az értelmi képességeik ég és föld a kettő, ha egymásnak megfelelnek...)!

,,Tűzzel vassal" küzdöm az idiotizmus ellen, a bűnözés ellen, mások megnyomorítása, kínzása, átverése, szédítése, hülyítése... ellen, az ellen, hogy bár ki-bár kit bántson (főleg felnőtt gyermeket, leginkább a saját kiszolgáltatott gyerekét, akit ,,Ő csinált"), az ellen, hogy mások szóljanak bele mások életébe, párkapcsolatába, hogy mások mondják meg másoknak, hogy mit kell tenniük..., elítélem azt is, ha a fiatal szédíti az idősebbet (mert erre is van nagyon sok példa)...))


Volt ilyen kérdés is...


((Gondolom az eddigiekből kiderült, hogy szeretem a gyerekeket (is, ,,igazi pedofil vagyok")!

49-50 évesen volt 20 évesnél fiatalabb barátnőm, akivel csókolóztam (ezt nevezik ,,efebofíliának", ,,hebefíliának", ami ugyan olyan rendes normális párkapcsolat, mint egy 43 kilogramm testtömegű 13 éves lány és egy 82 kilogramm testtömegű 14 éves fiú párkapcsolata) és nem egy 20 évesnél fiatalabb lánnyal csókolóztam, hanem egy lánnyal, egy nővel (mint Ti a párotokkal), szerettem, nem azt néztem, hogy 20 évesnél fiatalabb, semmilyen gondot nem jelentett, olyan volt (még jobb, mert jobban szerettem), mit 19 éves koromban a 15-17 éves barátnőmmel. Azt láttam (,,benne"), hogy szeretem, hogy jó vele és nőnemű (nem hímnemű, nem vagyok homoszexuális), az hogy az anyja fiatalabb nálam, az olyan volt, mintha nem barna haja lett volna, hanem fekete vagy szőke vagy teljesen mindegy! Gondolom az izgatott fel benne, ami egy másik 20 éves fiút vagy fiatal embert is felizgat (a szerelem)...

(Na most lehet, hogy vannak olyan emberek, akiknek csak egyfajta érzéseik vannak, de amúgy nem is értem a kérdést! Én szinte mindent és mindenkit másként szeretek. Nekem a szerelem is mindig más. Egy állatot is szeretek, azt is jól eső érzés megsimogatnom, de eszem ágában sincs meg . gy . a . kni/meg . b . a . sz . ni!

A gyerekeket is nagyon szeretem, ölembe ülnek, simogatom a kezüket, hajukat, megpuszilgatom őket, ha akarják, jó érzés, de őket sics eszem ágában sem...

A volt barátnőmet, akivel csókolóztam, szerettem, kívántam, ha akarta volna k . i . ny . a . l . tam volna, de eszem ágában sem volt meg... (pedig ilyen korban...)...))


,,100 szónak is egy a vége!"


Fontos a pontos, helyes fogalmazás, mert azon kívül, hogy félre érthető, hiába nevezzük a jégdarabot vas golyónak, az attól még elolvad szobahőmérsékleten!

Ne keverjük a dolgokat, ne mossuk össze! ((Ha egy felnőtt férfi szereti a gyerekeket, akkor az nem fogja megerőszakolni, megölni... és ez fordítva is igaz! (Aki bántja a gyerekeket, az nem gyermekszerető.))

Lehet, hogy egyes emberek nagyon egyszerűek és vagy ,,feketék vagy fehérek", de vannak, akiknek ,,az érzelmeik a szivárvány minden színében pompáznak"!

Lehet, hogy egy mosoly kivált egy ölelést, az ártatlan ölelés által létre jöhet szerelem, a szerelemből lehet egy erotikus töltetű vágy, lehet egy szeretet már szinte szerelem (szokták is mondani, hogy ,,szerelmes valamijébe", ami pedig tárgy, akkor miért ne lehetne a szeretet valaki iránt szerelem szintű)...

Biztos van nagyon sok ember, aki ,,vagy gy . a . k . á . s vagy semmi", de van aki szeret...

És főleg ne azonosítsuk az (igazi) szeretetet, mindenféle erőszakos, gyermekmolesztálós, gyermekbántalmazós...gyilkossággal!

(Annál is inkább, mert aki (igazán) szeret, az inkább meghal bár kiért, minthogy Ő bántson másokat öljön meg bár kit!)



És végül néhány érdekes kérdés innen (amelyek válaszok is egy-két kérdésre...):


,,Miért utálom a gyerekeket?"

,,Nem vagyok pedofil de mégis nagyon cukinak tartom a gyerekeket. De nem szexuálisan. Ez miért van? Férfi embernek nem kéne így éreznie! De annyira kis aranyosak és én is akarok.."

,,Kicsit elegem lett abból hogy: meleg vagyok, és fétiseim vannak. Szeretnék családot, gyerekeket, és szabadulni beteges vágyaimtól. Mit tehetek?"

,,Úgy van esélyem milfeknél, ha nem szeretem a gyerekeket?"

2017. febr. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!