Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélitek azokat a pasikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azokat a pasikat akik pedofilok, viszont önmegtartóztatásban élnek vagyis nem zaklatnak gyerekeket?

Figyelt kérdés
2017. jan. 29. 12:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
ok, bár nem értem miért nyugtatgattok engem...
2017. jan. 29. 12:23
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne azért ne csináld, mert félsz a börtöntől, hanem mert nem helyes.
2017. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
csak úgy eszembe jutott, hogy a társadalom mennyire ítéli el az ilyen felnőtt férfiakat, egy dokumentum film kapcsán. én személy szerint undorodom az ilyen férgektől, és nekem se fér a fejembe, hogy képes valaki egy kiskorúval kikezdeni
2017. jan. 29. 12:26
 14/27 A kérdező kommentje:
barmok. :D bár ha belegondolok, tényleg kicsit félreérthető voltam XD na mindegy
2017. jan. 29. 12:27
 15/27 kovpet ***** válasza:
100%

Ez egy betegség. A betegeket gyógyítani kell, ha lehet, ha nem, akkor enyhíteni a bajukat.

A bűnözőket meg el kell zárni a társadalomtól, hogy ne tudjanak ismét bűnt elkövetni.

2017. jan. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon komoly és nehéz kérdést tettél fel.

Alapjában véve igen én is azt gondolom ha valaki gyerekeket molesztál akkor ott valami probléma van, nagyon könnyű lenne elítélni én mondjuk a megelőzésben és az elrettentésben hiszek. Azzal ha ilyen képekre izgatja magát közvetlenül senkinek nem okoz sérelmet de közvetetten igen hiszen valaki ezt a képet elkészítette és így kiszolgáltatott helyzetbe került a gyerek hiszen ha ilyen képekre kereslet is van akkor az generálja a kínálatot. Ezzel együtt is ellenzem a gyermeknunkát de legjobb szándékom ellenére sem lehetek biztos abba hogy a cipőm az órám a telefonom mely alkatrészének előállításában működtek közre gyerekek. Tehát ha nem is ítélem el de ha valaki tudja magáról vagy tudják róla hgoy pedo hajlamai vannak érdemesebb segítséget kérni mielőtt aktivizálódik és valami bajt csinál. Más tészta hogy Magyarországon a pshichés megsegítés ha nincs pénzed akkor szerencse kérdése...

2017. jan. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy elég összetett téma. Kb azon múlik, hogy hogyan kezeljük az ember szexuális beállítottságát: tehet róla, vagy sem? Eddigi tudásunk szerint asszem nyugodtan kijelenthetjük, hogy nem tehet, tehát nem az illető dönti el, hogy akkor ő most milyen -fil lesz holnap délután kettőtől, hanem ez valahogy nála kialakult, nem tudatosan, és nem tudja irányítani. Azt viszont tudja irányítani, hogy mit tesz. A tetteinek pedig következményei vannak, amiket fel kell vállalni. Nem tudom, hogy a hivatalos álláspont szerint a pedofília betegség-e, lehet-e erre hivatkozni bűncselekmény esetén, de az illetékes szervek majd eldöntik, hogyan kezelik az ügyet.

Ez amúgy bármiféle fétisre igaz, hogy nem tehet róla az ember, hogy van, viszont tehet arról, hogy mit kezd vele. Lehetséges, hogy tök átlag embereknek vannak egészen fura vágyai, de elmondani sem meri senkinek, nemhogy megélni :D És mekkora belső feszültséget tud okozni, amikor rájön, hogy valami nagyon bűnös, nagyon beteg dolog jön be neki. Szerencsére nem tapasztalatból beszélek :D


Néztem anno egy francia krimisorozatot, amiben mindenféle pszichológiai esetek adták a sztorit. Volt egy rész, amiben egy férfi rájön, hogy a valódi szülei egy 2-3 évtizeddel ezelőtti hatalmas botrányt kavart pedofil bűncselekménysorozat elkövetői. Az apja már meghalt, de az anyja még élt, meg is keresték egymást. Az anyjáról kiderült, hogy egy elég gonosz valaki, és megpróbálta rávenni a fiát, hogy "vigye tovább az örökségét", legyen ő is pedofil. A fiának már akkor hatalmas lelki megrázkódtatásban volt része, és emiatt el is hívott valami netről összeszedett random kisfiút találkozni egy parkba, de ahogy a kisfiú megérkezett, rögtön haza is küldte, mert nem tudta megtenni, szóval nem követett el semmit, de ekkor már teljesen összeomlott a férfi. Az anyját meg újra elfogták, és minden megoldódott.


Szóval egy kicsit jobban bele kell gondolni a dologba, mert elég durva dolgok létezhetnek. Az ember tudata és tudatalattija két külön dolog, és attól, hogy valakiben léteznek pedofil hajlamok, lehet utálja magát és az egész életét, és minden eszközzel igyekszik elnyomni.

De megint mondom, aki nem teszi, és megszegi a társadalmi törvényeket, árt másoknak, az bűnhődjön.

2017. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem árt vele senkinek, addig nem érdekel. Sok esetben lehet ilyen a környezetünkben is és fel sem ismerjük a jelenséget...
2017. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Igen, mivel minden bűncselekményt először az indulatok, hajlamok szülnek.


Árulja már el nekem valaki, pl. egy pedó hajlamú, hogy mi izgatja fel egy gyerek testén?

Számomra ez felfoghatatlan!

2017. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
"Igen, mivel minden bűncselekményt először az indulatok, hajlamok szülnek." Nem kívánok okoskodni de vannak olyan bűncselekmények is melyeknek elkövetése nem szándékos lehet de gondatlan is. Hogy mi bűncselekmény vagy szabálysértés azt ugye a jogalkotó határozza meg és gyakran Magyarországon is változik, pl sokan nem is gondolnák ha ők prostituáltat látogatnak meg az bizony szabálysértés és eljárás indul ha a rendőrök ott rajtakapják őket, míg ez Németországban Ausztriában stb legális. Szóval ha valaki pedofil igen is betegség és ha nem tudja kordában tartani akkor kezelésre szorul ha pedig másokat ront meg el kell különíteni, nem börtönre gondolok vagy bv-re hanem ahol foglalkoznak vele és ameddig nem gyógyul meg nincs meg számára a bűnismétlés vagy elkövetés veszélye.
2017. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!