Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alternatívabb srácok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alternatívabb srácok! Ti mit szóltok, ha egyéjszakás kalandnál a lánynak szőrös a lába?

Figyelt kérdés
Punci sem sima, csak szélen alul nagyjából trimmelt.

2016. dec. 18. 12:41
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:
Eleg vegyesek a valszok (bar a legtobb lesujto), erdekelne, hogy mi okozza az eltero gondolkodasmodot..Eletkor, iskolai vegzettseg, vagy mas is..?
2019. máj. 28. 13:23
 52/57 A kérdező kommentje:

Egy kis inspiracio: [link]

Es a nagy reszuk tenyleg szep lany bomba alakkal!

Ezekhez mit szoltok? (Persze ugyis tudom a valaszt. Sot, oszinten szolva nekem is nehezemre esik szexinek latni oket:( De elobb vagy utobb meg kell szoknia a tarsadalomnak, hogy a noknek is van jobb dolga, mint ketnaponta szorteleniteni.)

2019. máj. 28. 13:26
 53/57 anonim ***** válasza:

Aki tetszik az szőrösen is tetszeni fog,

és aki nem tetszik az szőrtelenül sem fog.

2019. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Imádnám, pedig nem vagyok alternatív, de izgat a szőrös női láb.
2019. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Nem érdekelne. De lehet, hogy még kapcsolatban sem! Szőrös punci pedig alap, az jöhet bokor méretben.


28F

2019. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

"Es akkor lelohadt a kukid a hostelben emiatt? :D"


Hát le nem lohadt, de fel sem állt rendesen... egyszerűen undorítónak éreztem az egészet. Nekem borostát, szőrt látni/érezni egy lány lábán olyan, mintha szakállas nőt látnék, egyszerűen természetellenes, összezavar, kiráz a hideg tőle. A világból ki tudok futni, ha szőrt látok egy nő lábán. Még a férfiakon is undorítónak és igénytelennek találom a szőrt, de ott legalább nem érzem természetellenesnek.

2019. jún. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Max 1-2 centi még normális mert gyorsan visszanő
2020. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!