Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alternatívabb srácok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alternatívabb srácok! Ti mit szóltok, ha egyéjszakás kalandnál a lánynak szőrös a lába?

Figyelt kérdés
Punci sem sima, csak szélen alul nagyjából trimmelt.

2016. dec. 18. 12:41
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
22%
az, hogy szőrös-e a punci az nem csak divat kérdése, hanem praktikus dolog is. nem lesz tele az ember szája szőrrel. szóval szerintem ez nagyon elterjedt nem lesz azért. meg jobban be is izzad, ami megint nem olyan klassz. néha jó, de ennyi.
2016. dec. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Elsősorban a lábról van szó.
2016. dec. 18. 15:50
 13/57 anonim ***** válasza:
85%
láttam egy elég szexit egyébként portugáliában a nyáron. a lánynak a hónalján volt egy ilyen nagyon rövid sörte, de iszonyat sűrű. nem tudom, hogy csak véletlen nőtt le vagy direkt, de engem húzott. meg ehhez az a típusú nő kell, akinek erős és sűrű szőrzete van, mert ha ez egy ilyen ritkás valami úgy nem jött volna be. tényleg úgy kell elképzelni, mint egy rövid tömör kefeszerűséget.
2016. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, egyáltalán nem zavarna, sőt mivel ez manapság ritka dolog, szerintem izgatna is.
2016. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
95%
Imádnám
2016. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
45%
Engem zavarba ha egy jo nem adna ennyire magára, elhanyagolja magát , lábat , intim ....stb.... ha nekem van idom erre és másra , neki is legyen. Otthon a munkát meg kell osztani , segítek neki és úgy jut idő magára. :) jobb egy nőhöz úgy nyúlni hogy tiszta, vagy éppen fordítva.
2016. dec. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:

@14, @15: Az izgatna, hogy ritkaság? Vagy pontosan mi?

És egyébként lehet ilyennel találkozni?


Amúgy az illető, akinek szerencséje volt hozzám, szintén nem szólt semmit, és lekókadós probléma sem jelentkezett. :P

2016. dec. 19. 14:41
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
14. vagyok. Nem tudom pontosan elmondani,de amikor volt hozzá szerencsém, egyáltalán nem éreztem zavarónak,sőt izgatott az érintése. Nem volt taszító egyáltalán.
2016. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
50%
Megfésülném, tennék rá egy kis hajzselét, hajlakkot.
2016. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, hogy alternatívabb? Mindenesetre ezek szerint én nem vagyok az, mert nekem egyáltalán nem tetszene. Bocs, de szerintem ez inkább csak igénytelenségre vall...
2016. dec. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!