Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alternatívabb srácok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alternatívabb srácok! Ti mit szóltok, ha egyéjszakás kalandnál a lánynak szőrös a lába?

Figyelt kérdés
Punci sem sima, csak szélen alul nagyjából trimmelt.

2016. dec. 18. 12:41
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
72%

Alternatív srácok..?! Az igényesség/igénytelenség, és annak megítélése nem azon múlik, hogy valaki alternatív-e.


A szőrös fekete szálakkal teli láb az gáz. A punci az meg olyan, amilyen. Nem igazán számít.

2018. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
24%
Azért 2018-ban egy női lábon egy centis szőr eléggé ultra gáz szerintem. Értem én, hogy most próbál visszajönni a természetesség a divatba, de álljunk már meg, ezt az ősember stylet nem kéne erőltetni mert baromi gusztustalan!
2018. nov. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:

Sokan meglepodnek azon, hogy azt irtam, "alternativ", de mint a kommentek is mutatjak, a hagyomanyos, "mainstream" ferfiak szintje a "waa fuj, gusztustalan, egy NON nem nohet szor"...Ez pedig nem erdekel, mert ilyen emberrel ugysem bujnek agyba.

Az alternativabbak pedig felfogjak, hogy DE, a non is no szor, es a sajat dontese, hogy leszedi-e vagy sem. A kerdesem pedig, hogy mennyire tudnak elvonatkoztatni szexnel a sima labu szepsegidealtol.

2018. nov. 26. 10:07
 34/57 anonim ***** válasza:
24%
Miert vannak egyesek ennyire raizgulva arra, hogy minden aron szorosek legyenek? Szal lattam a neten is noket akik meghagytak gusztustalan hosszura a honaljszoruket es be is festettek aztan ezt mutogattak meg predikaltak, hogy ok felhivjak a szorre a figyelmet. Minek? Ekkora fajdalommal jar az, hogy ne nezzen ki ugy valaki mint valami eloember? Vagy ennyire nincsen bennuk semmi kiemelkedo, hogy ezzel akarjak bebizonyitani, hogy ok is kulonlegesek? Miert jo ez?
2018. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

az elso mondatodat meg is fordithatjuk, nem? miert kell mindenaron szortelennek lenni? igen, te lehet, hogy nem tudod, de eleg nagy az ara.. ha epilalok, az kb. 3 ora kb. 2-3 hetente..az evi kb 70 ora! egy nyelvet meg lehet tanulni ennyi ido alatt.


es a ferfi nezhet ugy ki, mit egy eloember? miert?

2018. nov. 26. 19:01
 36/57 anonim ***** válasza:
61%

Senki sem nezhet ki ugy mint egy eloember. Nomeg egy normalis ferfi is foglalkozik a kulsejevel, viszont mig a nok szejjel csalhatjak es tuningolhatjak magukat a halpiacon, addig a fasziknak azzal kell dolgozni ami van. Nincs pici tuning azert, hogy magasabb, izmosabb, vagy ov alatt husosabb legy. Lol mekkora kiralysag lenne minden randi elott masfel orat finomhangolni azert, hogy 3-4 ponttal feljebb tornazza a kulsejet az ember fia azon az ominozus 10 es listan. Nektek meg ez csak jo, mert azt kapod reggel is amit este osszekukaztal. Nincs akkora rizikofaktor, mint nekunk. Szal ti lenyegeben azert epilaltok, sminkeltek, stb, hogy ezzel is megtevesszetek minket.


Plane, hogy egyszeri alkalomra keresel bakot. Tehat valoszinunek tartom, hogy nagyobb hangsulyt fektetnel a partner kullemere, mint arra milyen jo apa lenne, vagy mennyire megerto, ha egy hosszu nap utan csak elsirnad a banatod a vallan. Ez esetben valoszinubb az, hogy a szortelen tested megnyerobb lesz, mint ha vadszolot talal a koldokod alatt. Termeszetesen azt sem zarom ki, hogy van ilyen alternativ srac detektorod, amivel ki tudod szurni azokat az arcokat akiket nem zavar ha osszeakad a bajszotok, de szemelyes velemeny alapjan, ha sikerre torekszel, akkor jobbak az eselyeid csupaszon.


Meg amugy is, mindenkinek szar csak maskepp.

2018. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már úgy együtt fiúval, hogy szőrős volt a lábam. Nem dőlt össze a világ, sőt még tetszett is neki. L.
2019. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
80%

Hülye modern "agymosottak"!

Azt hiszitek régen szarabb volt a szex,mert szőrös volt a pin@? Ha mindenki ilyen finnyás lett volna ,ma nem élnétek.

Honnan is jött a pin@borotválás gondolata?

Majmoló meztelencsigák!

2019. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
55%

Én imádnám, de ritkán lehet ilyen lábakat és puncit csókolgatni!

Borotvált a divat, még az öregebbekn él is fele vinné el!

Pedig tudnék örömet okozni egy ilyen nőnek!

2019. jan. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 Omorit ***** válasza:
100%
Egyéjszakás kalandnál szerintem nem számít, legalábbis nem hiszem hogy készülni kell rá. Egyébként én nem kérdezhetném ilyet. A puncival foglalkozók, simán kinyalom a szőröset is,csak ápolt legyen. A szexben pedig szerintem nem létfontosságú ez a kérdés. Ha kívánom a csajt nem számít semmi se. :D
2019. jan. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!