Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alternatívabb srácok! Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alternatívabb srácok! Ti mit szóltok, ha egyéjszakás kalandnál a lánynak szőrös a lába?

Figyelt kérdés
Punci sem sima, csak szélen alul nagyjából trimmelt.

2016. dec. 18. 12:41
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
16%
Lánynak ne legyen már szőrös a lába!! Punci lehet, de a teste többi részén nem kéne. Igénytelen, és egyáltalán nem vonzó.
2019. jan. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
80%
41-es: Tudom hogy ez hihetetlen, és egy hatalmas tabu, és még a borotvareklámban is a totál sima bőrüket borotválják a nők, de most mondok egy durvát: a nők is szőrösek. Mindannyian, és mindenhol. Nekem pl nő létemre a fenekemen, és a hátamon is van teljesen fekete szőr, és ez nem egy egyedi dolog. Nem, nem vagyok hormonzavaros, tudom hogy ezen az oldalon az megy, hogy ha egy nő szőrös akkor menjen el orvoshoz hormonvizsgálatra, ami totál nevetséges, mintha ez valami hiba lenne. Nincsen a nőknek semmi baja, mi így születtünk, egyébként a szőrnek minden esetben megvan a funkciója. Azon még nem gondolkodtatok el soha, hogy mennyire abszurd hogy a férfiak és a nők is szőrösek, és valamiért csak az egyik nemnél tartjuk igénytelenségnek a szőrösséget? Például az intim szőrzet leborotválása sokkal inkább igénytelenség, mert mikrosérüléseket okozhat, ami miatt könnyebben elkaphatjuk a hüvelygombát. Valamint a szőr alapesetben is véd a fertőzések ellen, nem véletlenül nőtt oda olyan sok. Meg amúgy se értettem soha, hogy az miért néz ki igényesebben, ahogy totál csupaszra van borotválva mindenem, és tele van kipattogzásokkal, meg szőrtüszőgyulladásokkal az egész.
2019. febr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Számomra még a borostás is undorító. Kevés dolog tud ennél hatékonyabban lelohasztani.
2019. ápr. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
oke, es megkerdezhetem, hany eves vagy, utolso? es pontosan miert erezted magad megszolitva az alternativkent?
2019. ápr. 23. 18:12
 45/57 anonim ***** válasza:
26 vagyok, és befeküdt mellém egy ilyen csaj egy hostelben. Na, elég alternatív vagyok?
2019. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Nem zavar a szőr sehol.
2019. máj. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Es akkor lelohadt a kukid a hostelben emiatt? :D
2019. máj. 15. 13:12
 48/57 anonim ***** válasza:
Én voltam szőrös lábú lánnyal, és engem kifejezetten izgatott.
2019. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:

Akár sexkapcsolatra is ok. De több kizárt. Legalábbis nem mennék vele utcára.

És szinte folyton nyaggatnám a,hogy szedjele.

2019. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Ha elöttem van a punci akkor már megszünt nekem a külcilág xd
2019. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!