Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szerezzek "egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek "egyéjszakás kalndot? Valahogy nem megy. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja nincs barátnőm és nagyon szeretnék szexkapcsolatot, egyéjszakás kalandot. El szoktam járni kocsmákba, szórakozóhelyekre, de valahogy nem megy ez e "lebeszélem a bugyit a lányokról" dolog. Nyilván amíg barátnőm volt, ez nem volt téma. De szórakozóhelyen sem megy, nem tudom úgy mondani a vicces hülyeségeket, ahogy szerintem kellene. Komolyabb témákról el tudok beszélgetni, de ez dizkóban, stb.. nyilván nem lehet téma. Valahogy sosem ment ez, sosem volt egyéjszakás kaladom, nem tudom mit hogyan kell csinálnom hogy összejöjjön. Kezdeményezéssel nincs baj, nem félek a lányoktól, viszont sajnos sokszor nem tudom hogyan szólítsam meg őket. Vicces dolgokat sem mindig tudok mondani..

Általában helyesnek szoktak tartani a lányok, szerintem az a bajom hogy túl gátlásos és konzervatív vagyok ehhez.Tanácsok? (21F)



2016. dec. 2. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem megy élőben, próbáld neten.

Szűrd a távoliakat, túl fiatalokat, valamint a kamusokat.

Rutinnal majd menni fog.

2016. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyedül szoktál eljárni szórakozóhelyre vagy haverjaiddal?
2016. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Haverjaimmal. Egyedül nem tudnék menni
2016. dec. 2. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
és a haverjaid is szoktak csajozni, vagy ők csak úgy ott vannak mindig mögötted?
2016. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

Ha egyéjszakás kalandot akarsz, kifejezetten akkor a logisztikát kell elsőként lefektetned.


- Nem ártana, ha tudnád hova vinni első körben.:D


Ha nem tudod hova vinni, akkor pofátlanul meg kell mondanod, hogy ma nála kell dugni.:D (pl: "Nyugodtan meghívhatsz magadhoz egy pohár borra nem félek, hogy megerőszakolsz. Sőt...;)"


- Mikor dumálsz meg táncolsz a lányokkal ki kell derítened kikkel van ott, meddig marad, mik a tervei, holnap dolga van-e, stb. stb. ezzel máris kiszűröd aki alkalmatlan.


- Táncoljatok, beszélgessetek lényeg, h jól érezd magad. Nem szabad görcsösen arra hajtani, hogy vkit hazavigyél.


- Ott kell lenned a ruhatárnál mikor menne haza a csaj.


- Na és a legfontosabb, hogy nem azért akarod megdugni, hogy csak neked jó legyen, hanem adni is vele egy kellemes élményt neki.

2016. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van hova vinnem. A probléma hogy ilyen helyeken rohadtul nem lehet beszélgetni a rohadt hangos zene miatt. :D
2016. dec. 2. 16:09
 7/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Ez csak előny, a qrva hangos zene miatt állandón totál közel lehetsz a nyaka füle környékén és "társadalmilag elfogadott".
2016. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
És mi a fenét oldana meg egy egyéjszakás kaland? Holnap megint ott állnál, hogy nincs senkid.
2016. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs is mit megoldania, jelenleg nem akarok komolyabb kapcsolatot. Csak jó buli lenne , jó lenne csak szexelni egyet. Ennyi.
2016. dec. 2. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Na és addig?Marad a recska party neked is?
2016. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!