Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért adom lentebb az igényeim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adom lentebb az igényeimet, ha ki vagyok éhezve?

Figyelt kérdés
4 hónapja nincs pasim és azt vettem észre, hogy minél jobban ki vagyok éhezve, annál kevésbé számít egy pasi kinézete. Hétvégén egy buliban, majdnem elmentem egy sráccal, akire alapból rá sem néznék, de annyira jó lett volna, ha végre már valaki keményen elkap , hogy kis híján odaadtam neki magam. Más is tapasztalt ilyet? 19/l

2016. dec. 13. 14:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nincs kizárva hogy ilyen helyen legyen párkapcsolatod.

Exemet is így ismertem meg:) szóval most én is ilyen helyen keresgélek megint érdemes lányokat

2016. dec. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Mert egy primitív ösztönlény vagy.
2016. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#6

Ez az, hogy semmit.

2016. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Mert jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok.
2016. dec. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz: Mert ki vagy éhezve! :D
2016. dec. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De ez nyílván való kérdező. :P tudod nagyon jól hogy miért.
2016. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
# 10 Dehogy tudod te mit akarsz...
2016. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!