Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha már ennyire akarjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már ennyire akarjátok akkor? (lentebb folyt köv . )

Figyelt kérdés
miért nem próbálják ki a pasik is az anált ahelyett h azt kérdezgetik ekkora már fájhat e ?
2015. dec. 8. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert csak a szájuk nagy!
2015. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2-szer gyűrűzték meg az aranyerem. (belső) Szóval nem. :D
2015. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de akkor remélem megérted ha egy nő nem akarja hiszen tudod milyen érzés lehet ...
2015. dec. 8. 20:39
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt pasim, akitől kértem, megígérte, de nem tette meg, mert igazából félt. A többségnek csak a szája nagy.
2015. dec. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
LÁnyok, kissé nagyon el vagytok tévedve. Kérdezni lehet, hogy fáj-e, te meg vagy meg tudod mondani, vagy nem. Miért kellene kipróbálnom férfiként? Én szeretem, ha a partnerem is, akkor oké, ha nem, akkor se lesz rosszabb a szex.
2015. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én próbáltam jó volt, akkor most mi van?
2015. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Claritasa!

Nagyon fájdalmas volt. Vastag meg hosszú volt az ujja a dokinak. :D Lényeg. a prosztatámat is megnyomta és begyulladt. 3 hétig, nem nagyon hajolgattam, guggoltam melóban. Térdelve kapáltam a 38°C-os hőségben. :D

Üvöltöttem a rendelőben, vagy 2-szer mondtam Jézus nevét is a fájdalomtól. :D

2015. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem van vibátorom, viszonylag vastag, és szeretem is használni. Sőt, sokkal jobban élvezem análisan, mint nélküle.


22/F

2015. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én pasiként nem akarom kipróbálni az anált soha...abszolút nem vonz, nem arra való stb... meg tényleg megmagyarázhatatlan...nem érdekel, nem vonz...


23/f

2015. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki kérdezi, az általában még nem volt csajjal, akivel kipróbálhatta. Aki volt, az nem ide írja ki, hanem megkérdezi a csajt.


Az egyik barátnőm kiakarta próbálni a prosztatamasszázst, mert állítása szerint az exe nagyon élvezte. Mivel ő is mindenben benne volt és csak ennyit kért, belementem.

Nem volt semmi extra. Nem fájt különösebben, de nem adott semmit a dologhoz.

2015. dec. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!