Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell egy férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinak játszani a parasztot hogy sikeres legyen a csajoknál? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Sziasztok, 26 éves srác vagyok és nagyon régóta azzal küzdök, hogy a csaj akivel bunko vagyok, az meg van marhulva értem, akivel meg rendes, az meg kikosaraz. Szinte mindig!! Miért van ez?? Van, hogy megjátszom magam, de ha bejon a csaj, egy idö utan mar nem birom és rendes leszek és megyek a süllyesztobe. Esetleg írhatnának olyan lányok, akiknek a rendes verzio tetszik, és tényleg az. Csak ugy dumalni. Szép napot!

2015. nov. 8. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Na ne aggódj, mindjárt megjelennek az angyalszárnyú tündérkék és rácáfolnak. :P
2015. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ird ki a tel.számod baby
2015. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
neked legalább van valami félig sikeres módszered. Nekem nem jön össze se így, se úgy :D
2015. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

mert a lányok szeretik a nehezen megszerezhető pasikat. ha túl kedves vagy egy lánnyal, akkor könnyen azt hiszi, hogy

a) megjátszod magad, hogy lefektesd

b) ha ennyire odavagy érte, akkor nálad jobb pasit is megkaphat


emiatt a túlzott kedvesség és odaadás visszaüthet. biztos hallottál már a push-and-pull dologról, és a lányoknál is akkor érhetsz el sikereket, ha érezteted vele, hogy azért megkűzdött ő is, hogy megszerezzen.


persze ez nem azt jelenti,hogy seg#fejnek kell lenni.


28F

2015. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
nem kell. ezt csak a nyomik terjesztik akik nem tudnak csajozni.
2015. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen a 4-es hozzászólónak. Teljesen logikus de még ezt így tételesen nem gondoltam át. 5-ös válaszoló, ez is egy megközelítés, de véletlenül sem nevezném magam nyominak, mások sem szoktak annak nevezni, de azt hiszem tudom mire gondolsz: hogy "mentség"ként hozzák ezt fel a srácok ha valami nem sikerül.
2015. nov. 8. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:

sose játszottam parasztot, sőt ha egy csajt fel akartam szedni, akkor pont hogy úgy tettem mintha nem lennék bunkó kcsög pedig az vagyok:D mindig jófej voltam normális. és mindig bejött. azért kosaraznak ki mert csúnya vagy buta vagy nyomorék. vagy mindhárom



25/F

2015. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!