Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom elengedni magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni magam?

Figyelt kérdés
Korábbi két kapcsolatomban nem jelentett gondot az orgazmus elérése, most viszont hónapok óta ismerkedem egy férfival, aki nagyon nagyon tetszik, 3 hónap randi után feküdtünk le. (Eddig csak egyszer, pedig azóta eltelt kèt hónap) Tudja, hogy nem tudtam magam elengedni bármit is csinalt, pedig iszonyatosan élveztem, de minden orgazmusom elött leblokkoltam és nem ment a dolog. Annyira szégyelltem magam. Azóta nem próbálkoztunk újra, hanem inkább lelkileg készít fel, vagy nem is tudom. Próbál még jobban megismerni, közös programokat szervezni. Akkora kudarcként élem meg... Mit csináljak? Mi lehet a baj?

2016. dec. 12. 00:06
 1/2 tttssj ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed, nem tudod elengedni magad esetleg idegesvagy, feszült. Még néhány alkalom és majd elmúlik. Azért voltál feszült mert ez volt az első alkalom.
2016. dec. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeru!

Nincs meg koztetek a kemia!

Ez lehet azert mert a belsod nem kivanja a mostani partnered, es a feszultseggel frusztralsaggal jelzi, vagy valami egyeb ok!

En erre gondolnek hogy nem vagytok igazabol egymasra hangolva.

En a parommal 16 eve vagyunk egyutt es En pont ugy erzek mint Te!

Csupan azert nem erdekel mert minden mas jo Vele a szexen kivul, Engem meg a szex erdekel a legkevesbe egy kapcsolatba.

2016. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!