Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell elengedni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elengedni magam szex közben?

Figyelt kérdés

5 éve vesztettem el, azóta nagyjából folyamatosan van szexuális életem, 3 partnerrel voltam, minden jó volt, leszámítva egy dolgot, hogy nem tudom elengedni magam közben. Nincs az az érzés amiről sokszor hallottam hogy nem gondolok semmire, csak élvezem, stb. Nem tudok kikapcsolni.

Ezt hogy lehetne "megtanulni?"

L


2016. jún. 2. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören: találd meg a számodra legmegfelelőbb partnert, akinek a karjaiban elolvadsz. Ha ez most nincs jelen, akkor a döntés előtted áll...
2016. jún. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Relaxációval, meditációval tudod gyakorolni.
2016. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok a páromba, minden tökéletes vele, nagyon élvezem a szexet, az egész kapcsolatunk tökéletes és harmonikus, mindent megad amit szeretnék, egyedül ez nem megy. :/
2016. jún. 2. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az, amin görcsölsz? Mire gondolsz? Mi nem hagy nyugodni közben?
2016. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan egy dolog. Van amikor parázok valamin, máskor csak úgy élvezem de valahogy mégis érzem hogy nem az igazi, pedig nem gondolok semmire..
2016. jún. 2. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!