Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki nem képes magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki nem képes magát elengedni, ha a megszakításos módszerrel megy a védekezés?

Figyelt kérdés
Egyránt férfi és női részről is jó lenne a vélemény (tesék feltüntetni a nemet a válasznál ) . Köszi !

2013. jan. 18. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

én nem lennék képes

F

2013. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszer nem védekezés. Használjatok gumit v tablettát, akkor gyerek se lesz, és el is tudjátok engedni magatokat!
2013. jan. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A megszakitás NEM védekezés, viszont legalább is a férfinek igencsak stresszes a dolog az aktus közben, ezért nem tudja lenegedni magát, a nönek meg azért stressz, mert nehogy terhes legyen, és ezért nem engedi el magát teljesen.


HA jól akarják magukat érezni, akkor védekezzenek megbizható módon, és mindkettönek jobb lesz, meg még a nemkivánt terhességet is meg lehet úgy elözni.


35/F

2013. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az a gond ,hogy én tablettát nem szeretnék szedni . A pasi így szokta , utálja a gumit , én meg idegenkedek attól ,hogy anélkül csináljuk . Eddig sok csaja volt egyik sem lett terhes , de én a higiénia miatt is szeretném óvszerrel .
2013. jan. 18. 21:19
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem várnám el a partneremtől,hogy ezen kelljen stresszelnie,és ne tudja jól érezni magát,egyébként meg nem védekezés.Ha meg friss kapcsolatban nem hajlandó gumit húzni,főleg ha amúgy fűvel-fával,akkor mehetne a levesbe.

30N

2013. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Az a gond ,hogy én tablettát nem szeretnék szedni . A pasi így szokta , utálja a gumit , én meg idegenkedek attól ,hogy anélkül csináljuk . Eddig sok csaja volt egyik sem lett terhes , de én a higiénia miatt is szeretném óvszerrel ."


1. Ha nem akarsz tablettát szedni, akkor neki kell óvszert használni.

2. Anélkül nemcsak terhes lehetsz, de még fertözéseket is elkaphatsz töle.

3. Lehet, hogy EDDIG szerencséje volt a nökkel, és nem estek teherbe, de ha neked összejönne, akkor mit fogtok csinálni?

4. A helyedben közölném vele, hogy VAGY gumival, VAGY sehogy.

2013. jan. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem épp fűvel fával . Csak több 1-1.5 éves kapcsolata volt .
2013. jan. 18. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:

A pasi így szokta , utálja a gumit


Könnyen beszél, mert adott esetben TE leszel terhes, vagy kapsz el valamit töle....

2013. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha eddig is gumi nelkul csinalta,siman lehet barmilyen fertozese ami rad nezve veszelyes..masreszt a megszakitas valoban nem fogamzasgatlas,es neki egyebkent is mas,nem o fogja vegigizgulni a heteket a kovetkezo menstruacioig..egyaltalan nem eri meg es nagyon kockazatos..ha nagyon a baratod kedveben szeretnel jarni akkor mindenkepp vedd ra magad es szedj tabit..egyebkent ha szeret akkor annyit megtehet erted hogy felhuzza a farkara a gumit,lehet neki nem lesz olyan nagyon elvezetes,de legalabb teged megved a fertozesektol/teherbeesestol.
2013. jan. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én ezt a módszert nem tartom védekezésnek.

én tuti fúl idegeys lennék

18/L

2013. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!