Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú Katinkáról mi a vélemén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú Katinkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2016. dec. 8. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejönnek a kidolgozott testű sportos izmos lányok. Nagyon tetszik! Megdolgozott érte. Büszke lehet az eredményeire és a testére is.

Ahogy nyilatkozik az is bejön. Dicsőséget hoz Magyarországnak.

2016. dec. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mint embert nagyon kedvelem,igazi példakép,akire jó ha felnéz az ország.Az alakja nekem spec. nem az esetem (én a kerekebb,Kylie Jenner típusú alakot találom igazán vonzónak).Viszont azt hozzá tenném,hogy nagyon szép sportos kidolgozott teste van,büszke lehet rá.
2016. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem idegesít a beszéde. de amúgy elismerem a teljesítményét,
2016. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mint sportoló kiváló teljesítmény!

Mint nő nekem nem igazán tetszik. Túl izmos, túl kidolgozott.

oké, szép ha egy nő ad magára és sportol vagy edz, de ha szélesebb a háta mint nekem, az már zavar :D

25/F

2016. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Arcra aranyos, de nem szép.

Testre, meg egyáltalán nem, túl izmos, túl szálkás, nekem ez már nem nőies.

Emberi oldaláról passz, mert nem ismerem, csak amit látok belőle.

Amit látok belőle az meg a sportoló, amit nagyra tartok.

Nem csak a teljesítménye miatt, hanem a hozzáállása, a gondolkozásmódja, de ez meg csak egy szegmense a személyiségének. Viszont azt nagyon kedvelem.

2016. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!