Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Tudnátok élni orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudnátok élni orális szex nélkül?

Figyelt kérdés

Nem azért mert a nő nem akarja.

9 éves voltam, amikor szexuálisan molesztáltak. Sok undorító dologra kényszerítettek, olyanra is ami fájdalommal járt.

Sokáig nem volt barátom. Aztán megismerkedtem a barátommal.

Ő volt az első akinek mindent el tudtam mondani. Megértő is volt velem. Meglepődtem mert semmi gond nem volt a szexel, amíg egyszer azt nem akarta, hogy orálisan elégítsem ki.

Persze én is akartam. De aztán sírógörcsöt kaptam, leírhatatlan milyen emlékek törtek fel belőlem. Hiába tudtam, hogy én nem az a kislány vagyok, mint akkor, ő meg nem az a férfi, mégsem tudtam megtenni. Azt mondta, hogy nem gond, de én láttam rajta, hogy rosszul esett neki. Természetesen próbáltam magamban tisztázni a dolgokat, és máskor megint megpróbálni, de egyszerűen nem megy.

Aztán egy időre félretettük ezt a dolgot. De egy ideje nagyon akarja megint. Nem akarok neki nemet mondani, mert szeretem. De valahogyan nem tudom megtenni. Ráadásul most már megfelelési kényszer is van bennem felé.


Annyira félek, hogy majd keres valakit, aki gond nélkül megteszi ezt neki. Szerintetek mit csináljak? Az egész kész őrület! Voltam pszichológusnál is, aki azt mondta, hogy most elég nehéz kezelni ezt, akkor kellett volna azonnal, de dolgozunk az ügyön.


Ti erre mit mondanátok? Esélytelen így egy párkapcsolat?



2016. nov. 29. 21:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg azokét akik akár egy pillanatra is megpróbálták átérezni a helyzetemet. Őszintén szólva, azok után hogy ennyiszer megpróbáltuk, és a reakciójiból azt a választ vártam a legtöbb válaszolótól, hogy próbálkozzam csak tovább, mert egy kapcsolat e nélkül talán nem is működhet. De jó azért olyat is olvasni, hogy nem mindekinél lérkérdés :) Nem tudom, hogy mi lesz. Az biztos hogy beszélni még fogok neki erről, bár pont azt nem akarom, hogy magyarázkodásnak tűnjön. Valahogy úgy érzem, hogy ezen nem tud túllépni. Ha az akaratom ellenére továbbra sem megy, de így is akarja majd, esetleg erőlteti, akkor attól tartok én fogok lépni, mert azért a válaszokból az derült ki, hogy egyáltalán nem mindenki így áll a dolgokhoz.

Persze nem ez a célom.

Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2016. nov. 30. 15:34
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Undorító itt néhány férfi válaszoló. Kérdező, ezekkel ne törődj, ugyanazon a szinten vannak, mint az a borzalmas ember, aki azt tette veled régen.
2016. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%

Akik oltogatják a kérdezőt: Ha majd esetleg a ti gyerekeiteket erőszakolják meg akkor is így fogtok hozzá állni?


Kérdező! Szerintem beszélj erről a barátoddal.Ha nem érti meg akkor nem is szeret, és csak a szex a fontos neki, nem te...Akkor pedig dobd.Találsz olyat aki nem várja el az orált,és a tenyerén hordoz,ahogy én is találtam olyat.

2016. nov. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem megertes es turelem mellett menni fog. Foleg hogy te is akarod csinalni es pszihologushoz is jarsz. Szival fel a fejjel.
2016. dec. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!