Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Tudnátok élni orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudnátok élni orális szex nélkül?

Figyelt kérdés

Nem azért mert a nő nem akarja.

9 éves voltam, amikor szexuálisan molesztáltak. Sok undorító dologra kényszerítettek, olyanra is ami fájdalommal járt.

Sokáig nem volt barátom. Aztán megismerkedtem a barátommal.

Ő volt az első akinek mindent el tudtam mondani. Megértő is volt velem. Meglepődtem mert semmi gond nem volt a szexel, amíg egyszer azt nem akarta, hogy orálisan elégítsem ki.

Persze én is akartam. De aztán sírógörcsöt kaptam, leírhatatlan milyen emlékek törtek fel belőlem. Hiába tudtam, hogy én nem az a kislány vagyok, mint akkor, ő meg nem az a férfi, mégsem tudtam megtenni. Azt mondta, hogy nem gond, de én láttam rajta, hogy rosszul esett neki. Természetesen próbáltam magamban tisztázni a dolgokat, és máskor megint megpróbálni, de egyszerűen nem megy.

Aztán egy időre félretettük ezt a dolgot. De egy ideje nagyon akarja megint. Nem akarok neki nemet mondani, mert szeretem. De valahogyan nem tudom megtenni. Ráadásul most már megfelelési kényszer is van bennem felé.


Annyira félek, hogy majd keres valakit, aki gond nélkül megteszi ezt neki. Szerintetek mit csináljak? Az egész kész őrület! Voltam pszichológusnál is, aki azt mondta, hogy most elég nehéz kezelni ezt, akkor kellett volna azonnal, de dolgozunk az ügyön.


Ti erre mit mondanátok? Esélytelen így egy párkapcsolat?



2016. nov. 29. 21:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom a hátteredet, igen. Ha nem akkor a szopás annyira amúgy sem hoz lázba, de nyalni szeretek nagyon.
2016. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de a legtöbb csaj nem is csinálja valami jól.

Így meg aztán indokod is van rá...

Szóval ja, el lehet nélküle lenni.

2016. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem le tudod győzni a félelmedet, először csak simogatás legyen, és ha bátor leszel már te kéred, de ha mégsem akkor barátod megérti remélem.
2016. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%

Nekem nagyon fontos. De én kiderítem hamar, hogy ez a láncszem stimmel-e.

Evek utan derult ki nálatok, ne aggodjal. Majd megoldjatok hárman együttes erővel.

2016. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%

Találkoztam már olyannal aki pont ilyen sztorit talált ki, hogy ne keljen szopni.

Nem kell, dehogy kell, mennyémá.

Egyébként is a hideg futkos a hátamon az ilyenektől. Akár igaz akár nem.

2016. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Én se tudnék élni nélküle,de kénytelen vagyok,Marcsa mindig erőszakoskodik velem..
2016. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben egy normális ember megértő és türelmes.

Sajnálom a veled történt, hidd el a pszichológus segíteni fog, ez persze idő.

2016. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Igen. És, hogy ha megpróbáltad, szeretted volna de nem ment, utána nem erőltetném újra hanem megérteném. Majd ha Te úgy érzed, hogy na most talán menni fog, majd ha azon a szinten leszel, akkor esetleg. De addig hanyagolnám a dolgot, mert tudnám, hogy Neked ez mennyire rossz és mivel szeretnélek nem akarnék Neked rosszat. Nem értem, hogy a barátod miért nem ilyen.

22/f

2016. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
32%

8

Jaj de megértő kis cukipofa vagy te. Még a nekedet is nagy N-el írod neki. Pont ilyen kis birka kell a nőknek akit bármire ilyen könnyen beidomíthatnak.

2016. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
9: Gyökér. :) A személyes névmást mindig nagybetűvel írom, ha csak nem ártott nekem az illető. De nem fogok neked ( látod ) itt most magyarázkodni, hogy miért írtam normális választ.
2016. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!