Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Tudnátok élni orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Tudnátok élni orális szex nélkül?

Figyelt kérdés

Nem azért mert a nő nem akarja.

9 éves voltam, amikor szexuálisan molesztáltak. Sok undorító dologra kényszerítettek, olyanra is ami fájdalommal járt.

Sokáig nem volt barátom. Aztán megismerkedtem a barátommal.

Ő volt az első akinek mindent el tudtam mondani. Megértő is volt velem. Meglepődtem mert semmi gond nem volt a szexel, amíg egyszer azt nem akarta, hogy orálisan elégítsem ki.

Persze én is akartam. De aztán sírógörcsöt kaptam, leírhatatlan milyen emlékek törtek fel belőlem. Hiába tudtam, hogy én nem az a kislány vagyok, mint akkor, ő meg nem az a férfi, mégsem tudtam megtenni. Azt mondta, hogy nem gond, de én láttam rajta, hogy rosszul esett neki. Természetesen próbáltam magamban tisztázni a dolgokat, és máskor megint megpróbálni, de egyszerűen nem megy.

Aztán egy időre félretettük ezt a dolgot. De egy ideje nagyon akarja megint. Nem akarok neki nemet mondani, mert szeretem. De valahogyan nem tudom megtenni. Ráadásul most már megfelelési kényszer is van bennem felé.


Annyira félek, hogy majd keres valakit, aki gond nélkül megteszi ezt neki. Szerintetek mit csináljak? Az egész kész őrület! Voltam pszichológusnál is, aki azt mondta, hogy most elég nehéz kezelni ezt, akkor kellett volna azonnal, de dolgozunk az ügyön.


Ti erre mit mondanátok? Esélytelen így egy párkapcsolat?



2016. nov. 29. 21:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2%

10

A kis lihegő pincsike aki pitizik, hogy benyalhasson.

Semmi gond, jót nevetek a szánalmas fajtádon.

De férfinak ne tartsd magad.

2016. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
92%

Hát nem is tudom.. És nem esélytelen mert van aki nem szereti..

Ha kiakarod önteni a "lelked" egy ismeretlen embernek csak írj

#11 ebbe ne köss bele :* :D

2016. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látszik mégsem olyan megértő a barátod mint amilyennek leírtad. Sőt, elég bunkó.
2016. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
67%

Lányként írok, elnézést. :)

Nagyon elszomorodtam, ahogy olvastam a történeted, el is képzeltem mit élhettél át, de valószínűleg képtelenség ilyen fájdalmat és lelki sebeket gondolatban átélni. Nagyon sajnálom a történteket. Azért is sajnállak, hogy egy ilyen állat miatt a felnőtt szexuális életed is nehéz lett. Számomra nagyon fontos a szex, és én nagyon szeretem orálisan kielégíteni a páromat, ennek a hiányát én utálnám, de például kapni annyira nem szeretem, tök semleges számomra, elvagyok nélküle. Szerintem egy megértő férfi, aki szeret, kibírhatná orál nélkül. Ha a barátod továbbra is erőltetni fogja, szerintem egy percig se vesztegesd mellette a saját időd. A szex az örömökről kéne, hogy szóljon, neked sajnos így is elég szenvedés jutott ki ezen a téren. Szerintem már az is arra vall, hogy erős vagy, hogy ennyi testiségig sikerült eljutnotok.

Ha esetleg még megpróbálkoznál vele, akkor csináld csak fokozatosan. Simogasd, puszilgasd eleinte, és a barátod is adjon visszajelzéseket, éreztesse közben csókokkal, érintésekkel, hogy szeret, és ez most egy kellemes élmény, ami csak rólatok szól. Esetleg megpróbálhatjátok később a 69-et.

De kérlek ne hagyd magad, a megfelelési kényszerrel is próbálj meg leszámolni, mert az csak még nehezebbé teszi a helyzeted.

Maradj erős és ne hagyd, hogy a múltad kísértsen!

2016. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Én pl nem igénylem, mivel alig, vagy egyáltalán nem tudok elélvezni tőle... de ha tudnám, hogy a párom nem akarja, valószínűleg zavarna, hisz úgy érezném, hogy undorodik tőlem. Mindig jobban kell, ami nem lehet... így van ez tán az anállal is nálam. A párom pl imádja szájjal csinálni nekem... alighanem jobban élvezni mint én, pedig én sosem voltam úgy oda a dologért. No nem rossz vagy ilyesmi, csak nem erős inger. Igaz, ez nem csak vele van így, előtte is így volt mással is. A lényeg: ami nem lehet a tiéd, az mindig érdekesebb. Én a sima szexet szeretem a legjobban! :)


25/F

2016. nov. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
9%
Nem mondok le a cumiról. Miért én szenvedjek más hibája miatt? Ilyen zakkantakkal sem jönnék össze. Oldd meg a nyomorodat.
2016. nov. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
7%

"Annyira félek, hogy majd keres valakit, aki gond nélkül megteszi ezt neki."


Pedig ez lesz. Teljes joggal.

2016. nov. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
10%
Remélem azt se várod el, hogy a retkes pi*at kinyalják.
2016. nov. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
89%
Szegény lány,ne törődj az oltogatókkal...
2016. nov. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
22%
Bezzeg ha egy srác gyerekkori traumára hivatkozva nem akarna nyalni.
2016. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!