Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megtegyem? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Vagy meg korai? Tobbi lent

Figyelt kérdés

10 éves koromban megerőszakolt a nevelőapám.Anyumnak egyből szoltam hívta a rendőrséget stb...nem ,,anyád nem figyelt oda rad" hanem nem néztük volna ki belőle.Senki nem nézte ki belole!Szoal ezen at is ugorhatunk. Tegnap töltöttem a 18. Szuletesnapomat . A barátommal egy eve vagyok egyut. Megmondtam neki h én még nem szeretnek szexet a Milan miatt(o tud rola) teljes mértékben megertetti.Nem próbálkozik es NEM csal meg. Bízol benne. anyum is bízik benne.Minap szoba került barátommal hogy o mar nagyon vágyik a testemre hogy simítások a mellem h puszilgasson h ott fekudjek mellette. Ezt abból is ,,erzem" h be leülök az ölébe es konkrétan erőteljesen föláll neki. Beszélgetés utan anyu tok is ra kerdeztem azt mondta h NAGXON kedves oda Figyelő srac .7 honapja tartja magában azt h szeretkezzetek. Nem akarom h a kiskori sérelmeit miatt félj a ferfiaktol. Es igaziból magamba is neztem es ugy fel ér elkezdtem kívánni. Arrol álmodok hogy legyünk egyutt. Mivel mindne közeli rokonomtól megkérdeztem érdekelni a ti véleményetek is! Szerintetek lefeküdj el vele vagy sem? Ha lehet hosszu válaszokat !

18/L 155cm 45 kg es 70/D

20/F 185cm passz


2016. nov. 24. 11:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon cuki. Adott egy gyermekkorában szexuális abúzuson átesett lány, akiben ez az egész olyan mély nyomott hagyott, hogy a kérdése után első körben egy noname fórumon közli random idegenekkel a mellméretét, mert az a válaszadás szempontjából nyilván nagyon fontos. Ha ez csak úgy alapon kibuggyant belőled, akkor nyilván nem küzdesz már különösebb gátlásokkal avval szemben sem, akit ismersz és szeretsz. Értem, hogy ez itt anonim oldal, de ha nem épp partnert keresel, mi a francnak közlöd vadidegenekkel, ha még a szexuális kontaktus létesítésén is csak gondolkozol. Avval már végképp nem tudok mit kezdeni, hogy erről az összes közeli rokonodat meginterjúvoltad. Mégis ki a fenére tartozna ez kettőtökön kívül? Komolyan nem értelek, nopláne nem ítélkezem és az meg egészen egyértelmű, hogy minden egyéb poszttraumán már rég túlvagy, úgyhogy hajrá és ezt nőként mondom.
2016. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
#21 amm azt en sem vágom mert irtam oda xdd na de a lényeg nem tudom te hogy vagy vele de en igenis jóban vagyok anyámmal meg a nővéremmel es igen os megkérdezem tőlük h korai-e nem azt modnta h az összes csaldtagomat csak anyámat es noveremet.Csak tudjanak mar rola ammugy is nem azt kerdeztem meg h leszoplak e vay ilyenek. Nem tudom h te elmondtad e de egy anyám igen is örül amikor megosztók vele iylen indormaciokat mert érzi h bízik benne.
2016. nov. 24. 15:08
 23/24 anonim ***** válasza:

Persze, az nagyon szerencsés, ha ilyen bizalmas kapcsolatban vagy az édesanyáddal, ne érts félre.

Ami a kérdést illeti, pedig változatlanul tartom, hogy szemlátomást már eldöntötted úgyis, akkor nosza! :D

2016. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Okes koszonom
2016. nov. 24. 15:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!