Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megtegyem? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Vagy meg korai? Tobbi lent

Figyelt kérdés

10 éves koromban megerőszakolt a nevelőapám.Anyumnak egyből szoltam hívta a rendőrséget stb...nem ,,anyád nem figyelt oda rad" hanem nem néztük volna ki belőle.Senki nem nézte ki belole!Szoal ezen at is ugorhatunk. Tegnap töltöttem a 18. Szuletesnapomat . A barátommal egy eve vagyok egyut. Megmondtam neki h én még nem szeretnek szexet a Milan miatt(o tud rola) teljes mértékben megertetti.Nem próbálkozik es NEM csal meg. Bízol benne. anyum is bízik benne.Minap szoba került barátommal hogy o mar nagyon vágyik a testemre hogy simítások a mellem h puszilgasson h ott fekudjek mellette. Ezt abból is ,,erzem" h be leülök az ölébe es konkrétan erőteljesen föláll neki. Beszélgetés utan anyu tok is ra kerdeztem azt mondta h NAGXON kedves oda Figyelő srac .7 honapja tartja magában azt h szeretkezzetek. Nem akarom h a kiskori sérelmeit miatt félj a ferfiaktol. Es igaziból magamba is neztem es ugy fel ér elkezdtem kívánni. Arrol álmodok hogy legyünk egyutt. Mivel mindne közeli rokonomtól megkérdeztem érdekelni a ti véleményetek is! Szerintetek lefeküdj el vele vagy sem? Ha lehet hosszu válaszokat !

18/L 155cm 45 kg es 70/D

20/F 185cm passz


2016. nov. 24. 11:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha készen állsz rá lelkileg akkor dugjatok
2016. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egyből "mindent" csinálni. Teljesen érthető ha kicsit tartasz ettől az egésztől, és nagy szerencséd hogy ezt ő is teljesen megérti.

Szerintem eleinte csak ismerkedjetek egymás testével, kézzel, szájjal, ameddig jól esik. Nem kell azonnal mindent, az is jó lesz, ha egy ideig, pár hétig, esetleg hónapig csak így csináljátok egymásnak. Ezzel is ki lehet egymást elégíteni- főleg egy férfit. Majd akkor hatoljon csak beléd, amikor te is úgy érzed kész vagy rá, amikor már nem viszolyogsz tőle, amikor már kívánod. De ehhez jobb is ha előbb megismered mindenét, és te is megtapasztalod hogy az érintés igenis lehet jó. :)

N

2016. nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"18/L 155cm 45 kg es 70/D

20/F 185cm passz"


a 70D miért volt szükséges? :-)


ha még semmit se csináltatok, akkor szép fokozatosan. előbb együtt aludva, közben simogatva egymást, hogy hozzászokj a a testéhez, aztán amikor ezt már megszoktad, akkor pettingeljetek sokat, illetve legalább te engedd meg neki, hogy puszilgassa a tested, és kinyaljon. az elmondottak alapján ő nem fog akaratoskodni, hogy márpedig te mindent viszonozz neki. ha úgy érzed, hogy menne, nem undorodnál tőle, akkor persze! :-) és amikor felkészültél teljesen, akkor lépjetek tovább. nem kell semmit se siettetni.

2016. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mirrt kellett azt megadni hogy neztek ki?

Amugy nagyon nagy melled van a testedhez kepest. Ebbol csak ennyit lehet leszurni.

18f 185 centi barna haj 😂

2016. nov. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ammugy az jo kérdes mert adtam meg😂Na mindegy a lényegre vissza terve sokszor aludt mar nálunk es en is náluk! Ismerjük mar egymás testet. Nagyon is. Csak valahogy ő vágyik arra h szeretkezzunk. Őszintén megmondva en is. És mivel en meg ,,szűz" vagyok ezert ő is félt látom rajta. Amikor megjön a menzeszem mindig megkérni h simogatás-e a hasam vagy h adjon-e puszit.Megkerdi h ugy nem baj a lesmarol. Nagyon félt. Voltunk buliba 2 hete es ram mozdult egy fiu egyből mondta h a barátnője vok es mégse próbáljon kikezdeni velem. Ilyenkor oylan jó erzes es lehet ez a szerelem ködfelhője de szerintem tenyleg egy oylan srac áll melletem aki igazán szeret. 2 hét mulva lesz a szulinapja. Arra gondoltam hogy azt is adom neki ajándékba h odadóm neki magam! Es mint mondtam mar ismerjük egymas testet. Bár cska 3 honapja ismerjük egymás testet es akko is voltak kétségeim de vágytam ra.Most meg jobban. Es a másik h evvel örömet fogok neki szerezni .
2016. nov. 24. 12:29
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megántani, de ezt rajtad kívül ki a fene tudja?
2016. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
És, hogy NEKED is örömöd legyen benne! Kis önzés nem fog ártani 😃
2016. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 October15 ***** válasza:
100%

3.: A 70/D azért kellett, hogy motiváltak legyünk a hosszú válaszban. XD


Abba most ne menjünk bele, hogy a szöveg fele közel értelmezhetetlen abból a szempontból, hogy mégis pontosan melyik rejtett alanyról van szó a mondatban mert a toldalékolás szabályairól még hírből sem hallottál 18 évesen... a maradékról meg igazából nincs miért beszélni, bepróbálkozol ha útközbe előjön valami régi berögződés és úgy határozol, hogy inkább mégse akkor jó esetben leálltok és meg is van oldva a kérdés.

2016. nov. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Szerintem lepd meg azzal, hogy megtanulsz végre írni így 18. életéved fele már. Örülni fog !
2016. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is lepd meg azzal, hogy próbálsz értelmesnek látszani, mert az írásod alapján nem kicsit vagy retardált
2016. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!