Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben túl hamar elmegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben túl hamar elmegyek. Hogyan tudnám visszatartani a korai magömlésem? Minden módszer érdekel- pár infó lejjebb, nem trollkodás- talán mást is érinthet. 29F

Figyelt kérdés
Baromira ciki h max 3percet bírok és 2. menetre nem mindig áll már fel. Minden eddig kialakuló kapcsolatom ráment erre, sőt szexpartnerem sincs, pedig nem nézek ki rosszul és az egzisztenciám is megvan. Ezért van h eddig 50 lánnyal voltam kb, de 90%-kal csak egyszer és szerintem senkivel nem voltam 6-7nél többször. Télleg nagyon gáz.
2016. nov. 4. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Haverom sok masztival csinálta. Mikor elélveznél abba hagyod, kicsit később tovább ingerled megint élvezés előtt stop és ezt sokszor ismételni. És nem pár alkalom hoz eredményt, én nem követtem a példáját, pedig tuti megéri hosszú távon...39f u.i.: egyébként meg ha 1*elélvezel és órákig nem áll fel azt hívják impotenciának orvoshoz is mehetsz vele bátran.
2016. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

masztival tudsz segiteni magadon, mikor mar kozeledsz a "csucshoz" akkor minnel inkabb turtoztetet magad,huzod

ezzel fejleszthetsz magadon ugytudom. :D :)

/19 L/

2016. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!