Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek megtegyem? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Vagy meg korai? Tobbi lent

Figyelt kérdés

10 éves koromban megerőszakolt a nevelőapám.Anyumnak egyből szoltam hívta a rendőrséget stb...nem ,,anyád nem figyelt oda rad" hanem nem néztük volna ki belőle.Senki nem nézte ki belole!Szoal ezen at is ugorhatunk. Tegnap töltöttem a 18. Szuletesnapomat . A barátommal egy eve vagyok egyut. Megmondtam neki h én még nem szeretnek szexet a Milan miatt(o tud rola) teljes mértékben megertetti.Nem próbálkozik es NEM csal meg. Bízol benne. anyum is bízik benne.Minap szoba került barátommal hogy o mar nagyon vágyik a testemre hogy simítások a mellem h puszilgasson h ott fekudjek mellette. Ezt abból is ,,erzem" h be leülök az ölébe es konkrétan erőteljesen föláll neki. Beszélgetés utan anyu tok is ra kerdeztem azt mondta h NAGXON kedves oda Figyelő srac .7 honapja tartja magában azt h szeretkezzetek. Nem akarom h a kiskori sérelmeit miatt félj a ferfiaktol. Es igaziból magamba is neztem es ugy fel ér elkezdtem kívánni. Arrol álmodok hogy legyünk egyutt. Mivel mindne közeli rokonomtól megkérdeztem érdekelni a ti véleményetek is! Szerintetek lefeküdj el vele vagy sem? Ha lehet hosszu válaszokat !

18/L 155cm 45 kg es 70/D

20/F 185cm passz


2016. nov. 24. 11:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a teloja miatt nem tud ertelmesen irni mert azt is javitja amit nem kellene. Ne bantsatok mar ezert. A lenyeget lelehetett szurni szerintem, aki nem tudta az meg igy jart.

18f 185 centi ugyan az a barnahaju mint elobb 😂

2016. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Szulinapjára, ne már! Tök sablonos... egyébként petting, aztán majd alakul.
2016. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 October15 ***** válasza:
100%

11.: Csak az én kínai telefonom nem csinál ilyet az egész világon és csak én tudom normálisan kezelni?:D 2016-ban ne legyen már kifogás egy eszköz amit 5 percenként használtok.. :D


12.: Na mert szerinted az "ismerjük egymás testét" mégis, hogy jött össze ha nem pettinggel?


PS: Ha nem pettinggel akkor előáll a Jon Snow effektus.

2016. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

#11 köszönöm és igaz

#12 meg már volt petting. Nincsenek otthon a szülei 4 napig es arra gondolt h töltsem ott csütörtöktől vasárnapig. Nagyon jo lenne anya azt mondta mehetek.Csinaljuk ma?

2016. nov. 24. 14:04
 15/24 anonim ***** válasza:

Jonsnoweffektus😂😂😂😂😂😂😂😂😂 vegem...

You know nothing Jon Snow!

2016. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
azért kicsit beteg, hogy anyád küld el dugni
2016. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#13 pettingeltunk mar...csak az meg is más es vágyik ra es végül is en is
2016. nov. 24. 14:21
 18/24 anonim ***** válasza:

ma 12:29

Olyan idilli.... milyen kár hogy két év múlva már nem is lesztek együt :)

2016. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

#18 honnan tudod?

1 evvel ezelőtt meg pettingeltunk se pettingeltunk ráadásul kb 2 honapja kezdtünk el pettingelni.Arra azert elegge sokat kell várni de szeret es kivárja.

2016. nov. 24. 14:45
 20/24 October15 ***** válasza:

Miért lenne lényeges, hogy együtt lesznek-e 2 év múlva? Ha közepesen szemét akarnék lenni akkor azt mondanám, hogy 5 évvel túlteljesítette a mai átlagon.. ha nagyon akkor azt, hogy 3-al alul. [Technikailag már ugyan mindegy.]

De továbbra is ha úgy érzed, hogy kész vagy rá akkor kész vagy ehhez nem nagyon lehet mit hozzáfűzni. Az meg, hogy az anyja elengedi, miért ne tenné? PLS 18 éves... és azért messze nem dugni küldi. :D Mondjuk így lerövidítve van benne egy szolid báj...

A fekete humor olyan mint a láb.. van akinek van.. van akinek nincs.

2016. nov. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!