Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan jön ez a rengeteg új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez a rengeteg új fétish (bör, szem) mikor még 2 éve a szó jelentését sem tudták sokan? A szemnek pl. mi köze a szexualitáshoz? A láb fétist értem, na de a szem?

Figyelt kérdés
Vagy ezek csak trollkodnak?

2016. nov. 21. 16:38
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert oké, h valakinek szépek a szemei, de azt kötve hiszem, h valaki ennek hatására a gatyába élvez..
2016. nov. 21. 16:41
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, ha valaki attól indul be, hogy a nő óriásira fésüli a szempilláját és ha azzal csapkodja a farkat, akkor a pasi beindul. A túlnépesedés miatt nagyon pici a valószínűsége, hogy ez egy férfinak se tetszene. Fétist csinálhatsz bármiből, ami kicsit is mozgatja a fantáziád.
2016. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2016. nov. 21. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én már tíz évvel ezelőtt is találkoztam egy "Red Eye" című filmmel, amelynek a jelenetei végén a nők szemébe élveztek.
2016. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek létező fétisek lehettek, csak most kerültek előtérbe. 2 éve még egy lábfétissel is ufo-nak néztek, nemhogy egy ilyennel.

Nekem is van pl olyan nem-testrész fétisem amit nem vállalok fel, mert az emberiség még nem áll készen rá:D

Amúgy meg van egy elmélet, hogy minden testrész fétis (mell, fenék, láb stb) bizonyos szinten bőr fétis is egyben.

2016. nov. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az pl.számomra is izgató lenne,ha egy lány mérges szemekkel vagy nagxon kívánóan nézne rám.Ez szem fétisnek minősül e?
2016. nov. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amnem trollkodnak,elsem tudod képzelni,milyen dolgok vannak,amire valaki izgulhat
2016. nov. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!