Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen mennyi az esélye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen mennyi az esélye, hogy találok korombeli szűz férfit? Vagy inkább tapasztaltabbat keressek, ha én sem voltam még senkivel?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 20:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

57%

Te Ennyire primitív vagy, vagy csak trollkodsz?

Na igen egy szűz csajnak nincs is jobb ha egy önnön szuperképességeitől elájult tahó belelőjön egy patront aztán szevasz. Vagy Szerinted az ilyeneknek az a legfontosabb, hogy a csajnak jó legyen? De gondolom téged is egy ilyen macsó rendezett le egy diszkó parkolóban. A másik meg, gondolom azért hisztizik annyi több éve házas nő, higy hírből sem.ismeri az orgazmust mert mindig csak szűzzel dugtak.


És az 56%os személyében itt az ügyeletes kisfiúzó vén f*z.

2016. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne az alapján válassz, hogy szűz-e vagy sem.
2016. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Vállalom a szűz férfi szerepet.
2016. nov. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez a "tapasztalt férfival szexelj először" duma nem valami megalapozott vád.

Én 19 éves voltam, amikor először találtam egy lányt, akivel kölcsönösen megszerettük egymást, és mindketten tapasztalatlanok voltunk ilyen téren. Viszont én sosem voltam egy tudatlan, béna kis szerencsétlen hülye. Ami érdekelt annak utána olvastam mindig. Igazából 19 évesen nem volt olyan dolog a szexszel kapcsolatban, amit ne tudtam volna. Ugyanolyan jó voltam az első alkalomkor is, mint most a több ezredik alkalomnál... A lány persze egy élettelen fadarabként viselkedett, de ő nem is olvasgatott soha. Még azt sem tudta mit nevezünk maszturbálásnak.

2016. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Találni találhatsz szüzet, de azok olyanok is lesznek... (Akikkel nem szívesen jönnél össze)
2016. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10%

Nem vagyok szűz, de szívesen vállalom :)

26F

2016. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!